Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Prut na mořský rybolov

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel vapno1 a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #119780
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    To záleží co a kde chceš lovit.

    #119781
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    A taky jakou máš představu o ceně.

    #5254
    Vaseck
    Člen
    (2 odpovědí)

    Jaký byste mi doporučili prosím prut na mořské rybaření z těchto prutů https://www.raven-fishing.cz/pruty/cs/page/9/ ? Já mám doma jeden prut 50 g? Jeto dostačující nebo je potřeba opravdu nějaké 300 g špičky?

    #119793
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Domluv se s Michalem, nikdo Ti nemůže lépe poradit, má největší zkušenosti.Láďa

    #119821
    STANLYY
    Účastník
    (84 odpovědí)

    Vaseck napsal:

    Jaký byste mi doporučili prosím prut na mořské rybaření z těchto prutů https://www.raven-fishing.cz/pruty/cs/page/9/ ? Já mám doma jeden prut 50 g? Jeto dostačující nebo je potřeba opravdu nějaké 300 g špičky?

    zajímavá otázka,ale otázka zní co chceš chytat na tom moři!!!Každej odborník v čr ti poradí to nejdraší!

    #119852
    scan
    Účastník
    (48 odpovědí)

    Kup si obyčejnou “tyčku z plotu” za 400 Kč a vyjde Ti to nastejno. Všechny ostatní řeči jsou jen “marketing”. Zvláště je to sranda číst řeči o prutu “200 gr, Šimano, akce střední, atd.Ještě je za tím schovaná nabubřelost “já na to mám”. Toto ale neplatí u navijáků! Tam investuj.

    #119885
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Nepředpokládám, že sme tu všichni jen obchodníci. Osobně chytám třeba lehkou mořskou přívlač s prutem za cca 800kč, ale asi bych si opravdu netroufl dát na něj 750 g pilkr a poslat ho do 100 metrů… :-E

    To je důvod proč sem se ptal na finance. Jasně že se dá pořídit prut za 8000kč i víc, ale taky si myslím že je to zbytečný, pokud tam člověk jede jednou za rok.

    #119910
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Pořídil jsem si prut s vnitřním vedením pletenky Cormoran vrhací zátěž 300-1000g:-D délka 2,30m jsem s ním apsolutně spokojen…dá se na něj přivázat snad i traverza a přitom skvělý kontakt s nástrahou… a při zdolávání ryby opravdu zážitek…dá se pořídit max. do 2000kč…je to pouze můj názor8-)8-)

    #134043
    mahimahi
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Dobrý den, zvažuji koupi cestovního prutu. Jde mi o lov přívlačí ze břehu i z lodě. Celkem se mi zamlouvá toto

    http://www.fishingtackle24.de/shimano-beastmaster-shore-boat-stc-max-300m-max-150-300g.html

    Děkuji za každý názor nebo zkušenost

    #134087
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Myslím, že prut splňuje tvé požadavky. Je to prut “dva v jednom” s tím, že jak jsem vyčetl, uzpůsobíš pro lov dva rozměry (300cm na lov ze břehu a 240cm na loď ) s vyměnitelnou špicí. Jen gramáž 150-300g pro lov z lodi přívlačí je myslím zbytečná, ale můžeš za to kombinovat s pilkrováním. Přepravní délka 70cm super.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Prut na mořský rybolov

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...