Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Prut Daiwa Tanacom Quick Grip

  • Toto téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Kikibut a poslední změna proběhla před 12 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 26)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4212
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Přesunul jsem tento dotaz ze zajímavostí.

    kaqpa napsal:

    Jak momentálně běží anketa na pilkrovací pruty tady na stránkách. S přehledem vede Daiwa od Michala. Měl jsem za to, že je to teprve novinka a daleko rozšířenější je Overseas nebo Nord 68. To ji má opravdu už tolik lidí a je tak dobrá? Prosil bych, kdo už na ni chytal, popř. s ní má nějaké zkušenosti. Dík moc.

    #28390
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    To mi chcete říct, že v anketě má už 104 hlasů a nikdo s ním nechytal? 🙂 Svěřte se, nevím jaký pilkřák vybrat na letošní sezónu … dík 😛

    #28392
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Ahoj,

    tady trochu čísel. Loni se prodalo 256ks těchto prutů a 10 prutů jsem dal na test do půjčovny, aby šli z ruky do ruky a přežily.Tyto proutky byly v Norsku do března do října, chytalo na ně cca 62 lidí, takže nějaké povědomí už bude.

    Pár fotek z lovu

    #28393
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    #28394
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    #28395
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Co přesne tě zajímá?

    #28416
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Loni jsem ho kupoval od Michala. Luxus!!!

    #28417
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Loňskou sezonu jsem s tímto prutem chytal. Zatím je to nejlepší pilkrák co jsem měl v ruce. Pohodová akce, blbuvzdorná očka, pevný úchyt navijáku, hezký desing. Jen je maličko delší na cesty.Plně doporučuji.

    #28418
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    No hlavně dojmy z chytačky s ním 🙂 Ale jak vidím, odchytáno už má .. jaké největší pilkry se na to dají pověsit? Předpokládám, že s tímto se dá chytat i na Soroyi apod. a neměl by být problém. Je tam to omezení do 800g. Dík.

    #28420
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    2 kaqpa: Pokud tě zajímá, jak bude makat, nemám problem ti jeden z půjčovny půjčit, když budeš spokojen, tak mě ho vrátíš a já ti dám nový kus. Nenechal bych si vyrobit pruty, kdybych nebyl 100% přesvědčen, že se nebudou líbit, nebo na nich bude nějaká závada.

    #28428
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To kaqpa: pravda, že informací a zkušeností tu moc není, ale třeba já hledal prut s nerez očky, na velkou zátěž. Co kdyby konečně “přišla”.

    Při každé návštěvě Norska měníme nějaké to keramické, které nepřežije. Jak potom prut vypadá si dovedeš představit.

    K Michalovi jsem přijel pro Penn Overseans a odjel jsem s dvěma Daiwami. Zítra si jedu pro třetí, kolegovi k náctinám. Já dám hodně na pocit a když jsem ho vzal do ruky, dlouho jsem se nerozmýšlel. A musím ještě dodat, že mi zatím Michal nikdy špatně neporadil.

    Zajeď se na něj podívat, tím nic nezkazíš a posuď sám.

    #28437
    mirecek
    Účastník
    (252 odpovědí)

    Jsem na tom podobně jako Step. Původně jsem si jel pro úplně jiný prut, o dost levnější. Když jsem dostal tuto daiwu do ruky s patřičným výkladem, neodolal jsem a připlatil si. Nyní má za sebou již 2 Norska a nepozoruji žádné negativa, které bych mohl vytknout. Naopak kamarádi, kteří se spokojili jen s keramickými očky pravidelně nějaké to očko mění, ti co mají větší smůlu a všimnou si toho pozdě, tak mění i celý návin pletenky, který je totálně poškozen. Já jsem měl na tomto prutu 900g švéd a neměl jsem problem. Původně jsem chtěl koupit 2.4m, ale zjistil jsem, že s 2.1m se mnohem méně nadřu, když lovím na velmi těžké pilkry.

    #28447
    Ice
    Účastník
    (206 odpovědí)

    kaqpa napsal:

    No hlavně dojmy z chytačky s ním Ale jak vidím, odchytáno už má .. jaké největší pilkry se na to dají pověsit? Předpokládám, že s tímto se dá chytat i na Soroyi apod. a neměl by být problém. Je tam to omezení do 800g. Dík.

    Já nevím, co máš pořád s tou max zátěží, myslíš si, že chytání na 1kg pilkr je nějaký požitek? Pro mě je třeba mnohem zajímavější, že tento prut zdolal halubuta 80kg.

    #28458
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Dělá se i 2,40 dlouhý?

    #28461
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to kaqpa,

    je to asi o vnitřním pocitu. Já jsem si nechal k vánocům naložit Z-line,který mně prostě učaroval a chtěl sem ho. Dnes mi Sim,když jse byl u něj řekl,že jsem chybu neudělal. Tak pokud po něm toužíž,tak ho vem,je to asi to nejlepší,co se dá dnes koupit. Ale hlavně tomu budeš věřit stejně,jako já novému Z-line.

    Nezapomeň,už jednou jsem ti,snad dobře,poradil!!! :-P:-P:-P:-P

    Naki

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 26)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Prut Daiwa Tanacom Quick Grip

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...