Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 49 odpovědí. Do diskuze (21 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 12 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 50)
  • Autor
    Příspěvky
  • #22005
    Codfish
    Účastník
    (76 odpovědí)

    Ako píše casperko1. Na tej stránke majú také auto, ako máte vy. Je havarované (7500 NOK), ale plechy okolo motora nevyzerajú veľmi poškodené. Možno tam treba zavolať, či nepredajú samostatný motor a za koľko. Tu je link:

    http://bilder.lagabasen.se/bilar/3905/3905YU25183Vy1.jpg” alt=”” />

    #22063
    Sim
    Správce
    (11216 odpovědí)

    Dnes mě Mikulcak poslal malou náplast na ty problémy s tím autem. Cituji:

    “Čau Michale,

    posílám ti jednoho halibuta do rekordů,chytil jsem ho na ostrově Lokta 17.června. Halibut měřil 161cm a vážil 59kg,chytil jsem ho na prut shimano forcemaster 50-1OOg,pletenka Berkley cristal 0,24mm se silonovým návazcem 0,75mm.Jako nástrahu jsem použil černého 12cm dlouhého ripera s padesáti gramovou hlavičkou na hloubce asi 20metrů.

    Halík mi zabral v 19 30 hodin a souboj trval 1 hodinu a 15 minut.”

    Víťa Tvarog alias Mikulčák

    #22064
    Sim
    Správce
    (11216 odpovědí)

    Gratuluji, do rekordů ho šoupneme zítra!

    #22070
    Codfish
    Účastník
    (76 odpovědí)

    Sim napsal:

    Dnes mě Mikulcak poslal malou náplast na ty problémy s tím autem. Cituji:

    “Čau Michale,

    posílám ti jednoho halibuta do rekordů,chytil jsem ho na ostrově Lokta 17.června. Halibut měřil 161cm a vážil 59kg,chytil jsem ho na prut shimano forcemaster 50-1OOg,pletenka Berkley cristal 0,24mm se silonovým návazcem 0,75mm.Jako nástrahu jsem použil černého 12cm dlouhého ripera s padesáti gramovou hlavičkou na hloubce asi 20metrů.

    Halík mi zabral v 19 30 hodin a souboj trval 1 hodinu a 15 minut.”

    Pekne dlhý súboj. A na takú ľahkú výbavu. Klobúk dolu pred Mikulčákom. Gratulujem 😛

    #22077
    mikulcak
    Účastník
    (375 odpovědí)

    2 all

    Tak nakonec se vše (a snad i díky tomu halibutíkovi) v dobré obrací. Jedou pro nás kamarádi z Prahy s odtahem a domů se nakonec snad šťastně dostanem.

    Děkujeme moc všem za snahu o pomoc, dám ještě vědět jak vše nakonec skončilo.

    Moc díky.

    Na toto Norsko NIKDY NEZAPOMENEM…. Lokta pičóóóóó ;-);-) (to tady zní pořád)

    PS: Míšo promiň za to slovo, ale musel jsem

    #22086
    maslo
    Člen
    (1 odpovědí)

    čau,psal jsem ti dvě sms ohledně odtahu.Ale pokud již maš zajištěn odtah tak snad vše OK.Nej levnějši je svoz z Švedska firmou co vozi nova auta na ostrov.jsou tam každy den ale bez možnosti dopravy osob. http://www.helicar.cz asi bezkonkurenčně nejlepěi.

    P.S. Jinak koukam že berou !!!

    #22185
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Hlasim se z trajektu Trelleborg – Sassnitz. Zachranna akce Lokta se tedy zdarila a pomalu se blizime k domovu. Jedeme dvema autama, MB Viano tahne na voziku naseho transportera, osobni auto veze zbytek posadky. Tato posadka jede az pozdejsim trajektem (je jiz zaplacen). Snad se vsichni dostaneme stastne az domu…

    #22196
    Codfish
    Účastník
    (76 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Hlasim se z trajektu Trelleborg – Sassnitz. Zachranna akce Lokta se tedy zdarila a pomalu se blizime k domovu. Jedeme dvema autama, MB Viano tahne na voziku naseho transportera, osobni auto veze zbytek posadky. Tato posadka jede az pozdejsim trajektem (je jiz zaplacen). Snad se vsichni dostaneme stastne az domu…

    Dúfam že pri tejto smole všetko dobre dopadne. Držte sa, chlapi.

    #22203
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Hlásím návrat kompletní posádky v pořádku DOMŮ a podle původního časovéhoharmonogramu (i když s podstatnými finančními změnami 😀 )

    TATO DOVOLENÁ JE NEZAPOMENUTELNÁ A DOST POUČNÁ

    #22227
    casperko1
    Člen
    (47 odpovědí)

    tak to je super 🙂

    #22229
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Je dobré mít se na koho spolehnout.

    #22231
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 step

    je jeste lepsi mit kvalitni pojisteni auta na cestu 😀

    Od letoska bez nej ani kilometr za čáru

    #22257
    mikulcak
    Účastník
    (375 odpovědí)

    Tak jsem volal člověkovi co mi dělal před cestou rozvody a slíbil mi že si pro auto přijede a podívá se na to,jen ze zvědavosti jsem včera sundal plastovou krytku rozvodů jestly něco neuvidím a uviděl jsem….

    chyběly tam čtyři šroubky které jsem našel na spodním krytu motoru,podle mě je asi někdo zapomněl dotáhnout,uvidím co na to řekne ten servisák…

    #22258
    mikulcak
    Účastník
    (375 odpovědí)

    #22259
    mikulcak
    Účastník
    (375 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 50)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...