Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Bazar Prodám wft charisma

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Raca a poslední změna proběhla před 10 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4892
    Mr.Penn
    Účastník
    (10 odpovědí)

    prodám wft charisma 3,3m 50-190g, na prodej 2kusy, cena za kus 1900,- staré půl roku

    #78471
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Za poslední rok se tu prodávalo několik prutů z 90ti% WFT Charisma Senso Pilk,vždy zánovní,je to náhoda????

    #78475
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Ta Charisma je fakt 3,30 dlouhá? To je na loď trochu moc. :-?:-?

    #78476
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    No ale prodávali se i krátké,z mé skušenosti jsou moc měké.

    #78479
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Trošku asi odbočím od diskuze,ale letos jsem sehnal na aukci krásný proutek od Mikáda 30-80g, myslím si že je super..jediné z čeho mám trošku strach je délka 305 cm. Jaký je váš názor.

    #78480
    Mr.Penn
    Účastník
    (10 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    Ta Charisma je fakt 3,30 dlouhá? To je na loď trochu moc.

    jojo fakt 3,30 ale zase tak hrozně dlouhý to není.. nebo aspon me se nezda..

    #78488
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Na vláčku mám 2.70 a myslim že už moc delší by bejt neměl,max ty 3 metry.8-)8-)To je ale jen muj názor.

    #78489
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Náhoda asi ne, protože ten prut tu má širokou podporu, takže jeden snadno podlehne. Navíc nasucho vypadá dobře a ne že by byl špatný přímo v akci, ale pokud můžu mluvit sám za sebe, tak mě prostě teď více sedí tvrdší pruty. Dřív jsem měl Shimana, které taky byly měkčí, takže Charisma byla pro mě logická volba. Záběry jsou na ní krásně vidět a zdolávaní je radost, ale pokud tam máte vlasec jako já, tak zásek na hloubce 20 – 25m je trochu problém. Takže prodávám i já. Anebo bude jako záloha.

    #78492
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Charisma je obecně vynikající prut. O tom žádná. 8-)8-)8-)8-)8-)

    #78502
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Délka prutu delší než 2,70 je na malé lodi vždy problém, nevím jak na kutrech. Délku 3,30 bych na běžný člun z důvodu obtížnější manipulace asi nebral, nemám-li jinou možnost.

    #79103
    Mr.Penn
    Účastník
    (10 odpovědí)

    Stále na prodej, cena 1500 za kus..

    #79150
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    To Piva:Asi myslíš správně,že je super.Já už dva roky používám na přívlač Mikado src ligh pilk ovšem v délce 2,4 a vrhačce 90-150g a musím říct že je hodně dobrej,charismu jsem prodal,ale ne z důvodu nespokojenosti,chtěl jsem zkusit jiný,Mikado mě rozhodně sedlo,navíc mám pocit,že za solidní peníze se dá sehnat hodně slušnej proutek.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Bazar Prodám wft charisma

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...