Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Bazar Prodam pruty Daiwa a WFT Charisma

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 22)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4467
    Martin Jedlička
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Prodam pruty:

    pilkrovaci prut Daiwa Tanacom Quick Grip 2,1m 300 – 800g letos v lednu kupovany u Sima a bylo s nim chytano 9 dnu v Norsku cena 3000 + postovne

    vlaceci prut WFT Charisma senso pilk 2,7m 120 – 420g, kupovany zaroven s pilkrovacim prutem letos v lednu chytano s nim bylo jen je den den cena 1500 + postovne

    oba pruty jsou ve stoprocentnim stavu

    pokud by mel nekdo zajem kontaktujte mne na mailu jedlickamartin001@seznam.cz nebo na tel. 773676754

    #43584
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Wow vše nové věci 😕 Mohu se zeptat proč je prodáváš ? Protože je to skoro nedotčené :-D:-D:-D

    #43587
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    kikibut napsal: Wow vše nové věci Mohu se zeptat proč je prodáváš ? Protože je to skoro nedotčené

    Kikis…

    Neptej se někdy na blbosti prosím,Jedla mi dneska volal-známe se..

    Důvod,proč je prodává,není třeba uvádět !!!!!

    #43588
    Martin Jedlička
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Cusek, vsem kdo by se ptali proc je prodavam tak ne zeby to byli spatne protky, ale z jineho duvodu, ale ten si necham pro sebe 🙂 Vzdavam se ji hodne nerad protoze to jsou nejlepsi pruty co jsem kdy mel na chytani.

    #43590
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Jedlo neboj. Ať je prodáváš z jakéhokoliv důvodu (do toho nikomu nic není)jsme na tvojí straně. Pruty budou, my nebudem.

    :-D:-D:-D:-D:-D:-D

    Došky

    #43593
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    kikibut napsal: Wow vše nové věci Mohu se zeptat proč je prodáváš ? Protože je to skoro nedotčené

    Kikis…

    Neptej se někdy na blbosti prosím,Jedla mi dneska volal-známe se..

    Důvod,proč je prodává,není třeba uvádět !!!!!

    ne tak zajímalo mě to tak nové pruty víš 8-)Protože i cena je dobrá …

    #43594
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    kikibut napsal: sroubek282 napsal:

    kikibut napsal: Wow vše nové věci Mohu se zeptat proč je prodáváš ? Protože je to skoro nedotčené

    Kikis…

    Neptej se někdy na blbosti prosím,Jedla mi dneska volal-známe se..

    Důvod,proč je prodává,není třeba uvádět !!!!!

    ne tak zajímalo mě to tak nové pruty víš Protože i cena je dobrá …

    Jasné chápu..

    #43595
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    sroubek282 napsal: kikibut napsal: Wow vše nové věci Mohu se zeptat proč je prodáváš ? Protože je to skoro nedotčené

    Kikis…

    Neptej se někdy na blbosti prosím,Jedla mi dneska volal-známe se..

    Důvod,proč je prodává,není třeba uvádět !!!!!

    a tady vidíde mlaďase,prostě ještě štěně:-D

    #43596
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    respi napsal:

    a tady vidíde mlaďase,prostě ještě štěně

    Nechápu tvou poznámku… Jen se zeptal veřejně na to co by určitě někteří chtěli vědět. Jen se na to nezeptali proto, protože ten dotaz už byl vznesen.

    #43598
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    respi napsal:

    sroubek282 napsal: kikibut napsal: Wow vše nové věci Mohu se zeptat proč je prodáváš ? Protože je to skoro nedotčené

    Kikis…

    Neptej se někdy na blbosti prosím,Jedla mi dneska volal-známe se..

    Důvod,proč je prodává,není třeba uvádět !!!!! a tady vidíde mlaďase,prostě ještě štěně

    ??????????

    #43599
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to Mifak::-DTy jsi asi řetitel zeměkoule ne? a školky??:-|a netahej do takový debaty ostatní Norky!8-)8-)

    #43600
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    respi napsal:

    to Mifak:Ty jsi asi řetitel zeměkoule ne? a školky??a netahej do takový debaty ostatní Norky!

    Téměř jsi to uhádl.. ale jsem ředitel vesmíru, tak mě příště prosím nedegraduj.

    A tahat do této debaty jsi začal norky ty.

    #43603
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    respi napsal:

    to Mifak:Ty jsi asi řetitel zeměkoule ne? a školky??a netahej do takový debaty ostatní Norky!

    Ty jsi začal mít z neznámého důvodu problém 8-)8-)8-)8-)

    #43609
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Tak a dost těch keců…Jedla ten příspěvěk může přepsat…

    #43643
    Martin Jedlička
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Čusek kluci tak to jsem teda nečekal takovou debatu :-)Omlouvám se, že jsem ten důvod nenapsal už do toho prvního příspěvku, ale jak jsem ho psal, byl jsem v robotě a ještě k tomu to je psané z mobilu takže jsem napsal jen to nejduležitější. Důvod proč je prodávám není ten že by byly špatné. To vžádném případě, jsou to opravdu perfektní pruty a nerad je prodávám, ale bohužel musím 🙁 Kdo má rodinu a dvě milenky určitě pochopí jak to asi myslím 🙂 🙂 🙂 Došky to tu už pěkně napsal “Pruty budou, my nebudem” 🙂 😀 Kikisovi tu nic nevyčítejte jelikož já kdybych byl na jeho místě tak se nejspíš zeptám taky. Sice možná jiným způsobem, ale to je už jedno. Vžádném případě mu to nemám za zlé že se zeptal. Kdo se neptá nic neví 🙂

    P.S. S těma milenkama jsem si dělal srandu :-D:-D:-D:-D:-D:-D kvůli nim bych pruty nikdy neprodával :-):-):-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 22)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Bazar Prodam pruty Daiwa a WFT Charisma

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...