Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Bazar Prodám multík WFT electra 700PR a skládací Prut Penn Traveller 2m 30lbs 200-1000gr

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel samsula a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #125678
    samsula
    Účastník
    (3 odpovědí)

    #5321
    samsula
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Prodám elektrický multiplikátor WFT electra 700PR a skládací Prut Penn Traveller 2m 30lbs 200-1000g,2 špičky, použitá 3x v norsku,vše plně funkční, kdo zná Mikulčáka tak potvrdí stav jsem jeho brácha.

    k vidění v Praze.cívka plná 30ky pletenky,prut perfekní na cestování,tubus je velmi pevný.cena za vše 10000,- při rychlém jednání.

    tel. mám 602151515

    #136036
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Už jsi to prodal?

    #136042
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    Měl jsem podobný pen,jen né rolku,ale očka.Vypadal krásně,stejný futrál,měl jen jednu chybu,vydržel pouze 4 dny lovu a šel do kytek….zlomil se v druhém dílu přesně v polovině mezi sedlem navijáku a prvním očkem.Už bych do něj nešel a to nebyl nijak extrémně zatěžován….8-O

    #136051
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    upir napsal:

    Měl jsem podobný pen,jen né rolku,ale očka.Vypadal krásně,stejný futrál,měl jen jednu chybu,vydržel pouze 4 dny lovu a šel do kytek….zlomil se v druhém dílu přesně v polovině mezi sedlem navijáku a prvním očkem.Už bych do něj nešel a to nebyl nijak extrémně zatěžován….

    Také bych nechtěl pětidílný nebo čtyřdílný prut. To už je ,,klacek,,

    Nemám k nim důvěru a nelíbí se mi. Šlo mi o ,,multík,, do zásoby. Ten, ale podle recenzí není také nic moc:-(

    #171218
    zege
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Dobrý den,

    můžete mi poslat  prosím foto multiplikátoru.Mluvili jsme spolu po telefonu.

    Děkuji a jsem s  pozdravem                               Gbelec  🙂

    mail:zdenekgbelec@gmail.com

    #171659
    samsula
    Účastník
    (3 odpovědí)

    foto zasláno.

    Jinak ten penn úplně bez problému,jsou k němu i normální špičky,měl jsem ho 2 x v norsku,pilkrování 900gr olovo a 2 okouníky naráz 60cm o nich ani nevěděl.

    To zpracování na mne právě působí úplně super.

    Rychlost té wft 700 při vytahování oproti Daiwě co má brácha ze stejné hloubky a st. závaží byla o pár metrů rychleji venku to WFT

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Bazar Prodám multík WFT electra 700PR a skládací Prut Penn Traveller 2m 30lbs 200-1000gr

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...