Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Problémek s echolotem Lowrance Mark-5X Pro

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Alexsk a poslední změna proběhla před 10 roky a 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #79358
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    mthead

    Mě to dělá pouze při přejíždění nebo větší vlně, po chvíli se to dá vždy dohromady. Mam starší typ x125

    #4902
    Franta
    Účastník
    (358 odpovědí)

    Zdravím vespolek, chtěl bych se zeptat, jestli někdo neměl náhodou podobný problém s echolotem Lowrance Mark-5x Pro jako my. Nepravidelně se loni v Norsku stávalo, že zničeho nic začal ukazovat celkem nesmyslné údaje a fixní hloubku 18,3m bez ohledu na to, nad jakou hloubkou jsme byli. Nepomohlo vypnutí, odpojení od sondy, zahýbání se sondou, kontrola kabelů, výměna sondy. Tak jsme ho nechali zapnutý a po chvíli se vzpamatoval a jel normálně dál. To se opakovalo poměrně dost často. Reklamace oficiální cestou je pasé, koupili jsme to na aukru – asi dovoz přímoz USA. Navíc i tak to nastalo po dvou letech záruky. Po otevření nějaké stopy po vniknutí vody ani po kondenzátu nebyly. Při nedávném testování v domácích podmínkách se problém zase objevoval, akorát jsem si všiml, že i když echolot ukazuje nesmyslnou hloubku, reaguje obrazem na pohyb sondy. Je to patrné i na kruhovém zobrazení – Split flasher. Teplotní čidlo funguje. Když údaj o hloubce zamrzne, tak bliká.

    Měl někdo podobný problém? Jak jste ho řešili? A nebo ho mám rovnou vyhodit a kouknout se po něčem novém?

    #79370
    Alexsk
    Účastník
    (50 odpovědí)

    mthead

    Mali sme podobný problém ktorý vyriešil update software.

    bol to ale iný model – skus pohľadať novšiu verziu firmvaru ktorú tam

    potom dostaneš na SD karte. Postup by mal byť na stránkach lowrance,

    alebo sa dá kontaktovať technická podpora. Mne takto poradili.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Problémek s echolotem Lowrance Mark-5X Pro

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(118)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...