Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Přehled úlovků 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Codfish a poslední změna proběhla před 12 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
  • Autor
    Příspěvky
  • #16097
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    Není to špatný nápad, ale po pravdě bych potřeboval někoho z Afriky, aby to za mě vyplňoval. Neumím si moc dobře představit, že chytnu rybu, změřím, vezmu tužku a papír atd. To mi vše zabere cca 3 min. Aby ta analýza k něčemu byla, musíš tam zapisovat všechny úlovky a někdy chytneme na lodi i 80 ryb, tak když si to spočítáš, tak touto analýzou zabereš 4 hodiny!

    #3826
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Moho tzv. norků vyraží tento rok na svoje lokality. Napadla mě taková myšlenka o získání přehledu o úlovcích. Jsem si vědom, že se jedná o materiál k diskusi a doplnění. Možná by z toho byla zajímavá statistika. Předem děkuji za Vaše názory a připomínky.

    >>>Pracovní verze formuláře ke stažení<<<

    #16098
    Franta
    Účastník
    (358 odpovědí)

    To Dklukin : Rozumně udělaná statistika může být zajímavá, souhlas, akorát taky si moc nedovedu představit něco evidovat na lodi třeba za dost nepříznivého počasí. Kdyby se třeba kompletní úlovek vyklopil z přepravek na filetárně, tam spočítal a třeba se zaevidují taky ryby nad určitou délku/váhu, tak snad by to šlo.

    #16101
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    Totální blbost sme na dovolený a ne na evidenčním uřadě :-(:-(:-(

    #16104
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    To už není ani k zasmání,,,,jedu si tam odpočinout

    #16106
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    … ještě to nahlásit po příjezdu na FÚ a zdanit ….:-):-):-):-):-):-)

    #16107
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Několikrát jsme na konci zájezdu vyplňovali souhrn úlovků (DinTur).Byly to dohady.

    #16123
    Petr
    Účastník
    (80 odpovědí)

    dost často nevím co je za den natož kolik je hodin a to bych jako ještě sepisoval úlovky 😀 :-E

    jo jestli se chytne na lodi jedna ryba za den tak to stojí za zaznamenání aby se vědělo kam příště

    #16135
    Miroslav Druga
    Člen
    (116 odpovědí)

    Ja som rád, že vypadnem z jedného byrokratického sveta okolo. Nie aby som pokračoval v papierovaní niekde, kde sa teším na oddych. Som presvedčený o tom, že každý jeden z nás si zmeria( odváži) nejaký extra alebo najväčší úlovok, ktorý sem môže kľudne vyvesiť….berte to prosím ako môj subjektívny názor. Ak sa niekomu chce viac písať ako chytať, nech sa páči.8-)

    #16137
    Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

    Tiskopisová forma evidence se evidentně moc nelíbí, a kdo by se tomu divil… ale myšlénka to zase tak zlá není: proč nemít přehled o svých úlovcích? Já se vždy po návratu z ryb pokouším o jakýsi “výřad” podle mysliveckých zvyků: ryby srovnám k sobě, opláchnu, spočtu, vyfotím. A mám vše v jednom snímku i s datem…

    #16139
    Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

    Tiskopisová forma evidence se evidentně moc nelíbí, a kdo by se tomu divil… ale myšlénka to zase tak zlá není: proč nemít přehled o svých úlovcích? Já se vždy po návratu z ryb pokouším o jakýsi “výřad” podle mysliveckých zvyků: ryby srovnám k sobě, opláchnu, spočtu, vyfotím. A mám vše v jednom snímku i s datem…

    #21892
    Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)

    #21895
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Slušná treska obecná. Ale kde, kolik délka a váha? Nástraha, hloubka?

    Bez těchto údajů to je do galerie a ne do “Přehledu úlovků”. Toť můj názor.

    #21897
    Codfish
    Účastník
    (76 odpovědí)

    Minulý rok, keď sme boli v Lauklines pri Tromso, tak sme asi v piaty deň pobytu zakotvili v prístave a niesli v bedniach úlovky. Prišiel k nám mladý nórsky muž a predstavil sa, že je z nejakého národného rybárskeho inštitútu, nazeral do bední a dal mi vypisovať dotazník. Koľko rýb sme chytili, akej veľkosti, druhy, aký dlhý je náš pobyt, robil som aj ústne skúšky z toho, aké sú povolené miery jednotlivých druhov rýb v tejto oblasti (mimochodom, prešiel som), atď. Aj Nóri si zisťujú čo lovíme a či vieme, čo loviť môžeme. Ale sám pre seba si štatistiky nerobím. Na margo Dokiho fotiek…neviem, či všetky majú povolenú mieru 😛

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Přehled úlovků 2011

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...