Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Pravidla!

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 14 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3147
  Duke
  Správce
  (1376 odpovědí)

  1) Při vytváření nového tématu se snažte téma pojmenovat co nejvýstižněji, urychlíte tak možnost získání odpovědi.

  2) Respektujte copyright. Žádosti o cracky, sériová čísla a obecně warez (odkazy na stahovaní filmů atp.) budou bez oznámení mazány. Spam v jakékoliv formě není tolerován.

  3) Při vkládání obrázků se snažte redukovat jejich velikost na přiměřené minimum (při zachování vypovídací schopnosti). U odkazů na obrázky je slušností oznámit jejich velikost (např. do závorky za odkaz uvést velikost v KB).

  4) Propagovat jiné webové stránky podobného zaměření není povoleno. Krátkodobá/odůvodněná výjimka je možná na žádost administrátora.

  5) Pokud si myslíte, že jsme někde udělali chybu, budeme rádi, když nám o tom dáte vědět, ale podpořte svou reakci věcnými argumenty. Chybou však není odlišný názor než má autor – aneb váš názor na cokoliv nemá o nic větší váhu než názor ostatních či autora a proto není rozumné stavět svůj příspěvek pouze na polemice s kýmkoliv. Pokud jste nedospěli a toto nedokážete pochopit, namísto “hospodských řečí a rozumů od rádoby expertů na všechno” raději investujte svou energii jinam.

  Rozmyslete si proto pořádně, co napíšete a zejména JAK VELKÝ PŘÍNOS to má pro jiné návštěvníky fóra, zda se z vašeho komentáře DOZVÍ DALŠÍ hodnotný názor na mořský rybolov, k čemuž fórum slouží především. Diskutujte k danému tématu slušně a jako normální lidi, jako byste to dělali při osobním setkání, bez jakýchkoli osobních a vulgárních útoků vůči ostatním nebo autorům a majitelům serveru, kteří nemají čas ani náladu na vaše agresivní výpady reagovat (neplést s konstruktivní a rozumně podanou kritikou, která je naopak velmi vítaná, ale s přihlédnutím k vyřčenému v pravidlech výše).

  Pokud byl váš příspěvek odstraněn nebo už nemůžete nadále psát do fóra, porušili jste některé z výže uvedených pravidel – přístě byste se podle nich měli závazně řídit nebo se raději běžte vybít někam jinam. Na pozdější stížnosti k těmto záležitostem nelze brát zřetel a znamenají automaticky BAN.

  Postihy za porušení pravidel:

  První porušení pravidel = 24 hodin BAN

  Druhé porušení pravidel = 7 dní BAN

  Opakované porušování pravidel = Pernamentní BAN

  Veškeré otázky a připomínky směřujte na michal@rybolovnorsko.cz

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Pravidla!

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(47)
(6)

Nahrávání ... Nahrávání ...