Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pozor na podvodné jednání CK APlus a Develop Vet

  • Toto téma obsahuje celkem 74 odpovědí. Do diskuze (41 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Strecha a poslední změna proběhla před 8 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 75)
  • Autor
    Příspěvky
  • #99910
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to meck: tak největší zkušenosti s ním máš asi Ty, ne? Ty jsi nevěděl, že podvádí lidi když jsi pro něj pracoval? Nemyslím to zle.

    #99918
    pepino drechsler
    Člen
    (9 odpovědí)

    Ahoj Vydro zdravím tě a beru to,že to nemyslíž zle v pohodě. Hele jezdíl jsem snima asi 5let,ale od letoška si lidi začali stěžovat když jsem pro ně přijel na letiště. Moje práce byla ta starat se o lidi tam,vařit jim a věnovat se jim a to jsem myslím plnil to musí posoudit ostatní kteří tam semnou byli. Organizační věci jako platby a kdy mají klienti letět to je starost p.kovaříka. Od letoška to bylo jedno velké dohadování a klienti místo toho aby si to přijeli užit tak byli naštvaní už jak přistáli,tak jsem se dovídal věci které se mi nelíbí.Vevídali jsme se s kovaříkem a v žádném případě to není muj kamarád a nikdy nebyl. Jak říkám moje práce byla starat se o lidi. pepíno.

    #99920
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to meck: To je blbý dělat pro takovýho vychcanýho hajzlíka a nechat si nadávat od lidí když za to nemůžeš.

    #99923
    Jan
    Člen
    (49 odpovědí)

    to meck: není v tom trochu něco jiného? Máš soukromou zprávu.

    #99937
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    pro meck: I delegát pofiderní firmy by měl mít písemný projev na určité úrovni. I to o mnohém napovídá….

    #99978
    pepino drechsler
    Člen
    (9 odpovědí)

    Meky nevím co tím myslíš mužeš být konkrétnější? uj písemnej projev je takovej jakej je tak tě nikdo nenutí na něj reagovat pokud nechceš býk konkrétnější k danému tématu. hm přeju pěknej den Pepíno. Tvuj písemný projev taky moc nechápu….

    #99986
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Co v tom je? Sám jsi mně řekl ,že si pronajmeš vedlejší chatu a budeš vlastně konkurovat, nevím ,zda je toto jednání férové. Oni Ti umožnili se tam dostat navázat kontakty a tak nevím, zda to není podpásovka. Já jsem byl s partou od nás a to v době když jsi tam byl i Ty a nebyl žádný problém. Nikdo si nestěžoval a naopak všichni co tam byli, tak si zaplatili na další rok. Já jezdím už dost dlouho do Norska, byl jsem již víc než třicetkrát začínal jsem s Michalem na Bakkanu a jezdil autem. Letos jsem u nich byl čtyřikrát a žádný problém. Letecky to nemá chybu. Piši to proto, že nemám s touto cestovkou nic společného, jenom že jsem byl u nich spokojen, ale někoho pošpinit je hrozně jednoduché.Láďa

    #99998
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    No něco tu nehraje,

    kdyby takto dlouho podváděli, už by je dávno někdo zažaloval, nebo by šli ..ke dnu,, jako cestovka.:-S

    #100038
    pepino drechsler
    Člen
    (9 odpovědí)

    Ahoj Lado tak to jsme si trošku nerozuměli. Rozhodně chci jezdit na Einviku,ale už ne s touto pofiderní cestovkou. Moje parta snima už taky nepojede,po těch problémech co snima zažili,nocování na letišti v Oslu. Začalo to když nás rozdělili jedna parta letěla na Amsterdam a druhá i já snima na Oslo. Na přestup jsme měli pul hodiny a když letadlo přistávalo měli jsme se už bukovat a jít do letadla na další let.Podotýkám letenky jsme platili už v listopadu a tak myslím,že bylo dost času koupit letenky všem do jednoho letadla.Nikomu konkurovat nebudu a ani nechci a už v žádném případě nemám v umyslu přetahovat lidi,Pojedu s jinejma kteří tam ještě nebyli a vůbec se nejedná o lidi od kluku.Však vyjde najevo co jsou zač.Rád toto proberu stebou bud po tel a nebo osobně. Co jsem tam byl tak hromadu lidí mělo jet jinam a na poslední chvilku jim to změnili to jako dva dny dopředu.no uvidíme co tu napíší lidi jak to snima bylo.hm. Pošpinit někoho oprávněně je jednoduché to jo a možná mě trošku znáš,že jen tak pronic bych toto neřešil.To,že mi umožnili jet několikrát za rok do Nor to je pěkný,ale byl jsem tam pracovně a měl trošku zodpovědnost za ty lidi. Nic se tam nestalo a tak si myslím,že jsem lidem vycházel vstříct aby byli spokojeni,ale hromadu jich bylo naštvanech už při přistání když jsem je čekal na letišti.

    #100039
    Jan
    Člen
    (49 odpovědí)

    už si to řeště někde jinde8-)

    #101800
    richo
    Člen
    (1 odpovědí)

    Zdravím, sice pozdě, ale toto mi nedá, abych nereagoval.

    Jedu s touto cestovkou už asi po deváté nebo po desáté – to si fakt nepamatuju. Za tuto dobu nebyl jediný problém kromě loňska – řekli mi že mají problém s ubytováním a nabídli mi jiný termín nebo vrácení peněz. Toto byl jediný problém za cca 10 let co s nimi jezdím. Jaké máte zkušenosti s Romanem, to nevím, toho moc neznám, potkávám ho jen na letišti při odletu a příletu. Ale Jardu znám dobře a nemám s ním špatnou zkušenost.

    Krátký popis dovolené:

    jídlo v pohodě, sáhněte si do svědomí jak jíte “normálně” Kaviár asi nejíte nikdo

    ubytování když srovnám s nabídkou jiných CK tak je to v podstatě stejné, prachové peřiny nemají nikde

    cena – zdá se mi na poměr cena/výkon v pořádku

    že je to letecky tak to je super, byl jsem párkrát autem a dokonce autobusem a o tom se fakt bavit nebudu.

    Jestli měli minulý rok nějaký problém – to se stává i jinde a jiných firmách.

    Já jsem s nimi spokojený a velmi se těším na letošní dovolenou.

    A jenom pro bezmozky – fotky na webu jsou pravda Vím to sám, jsem na nich.

    #101814
    scan
    Účastník
    (48 odpovědí)

    Jestli někoho vědomě uvedu v omyl ze zištných důvodů.. To je právní kvalifikace trestné činu Podvo… Zkráceně. Porušila firma o které píšete nějaké ujednání, které jste smluvně podepsali? Pokud ne, tak bych byl velmi to velmi opatrný v užívání slov o Podvodném jednání.

    #101815
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Nevím proč je zde název podvodné jednání, co já vím tak se to netýká CK PLUS, ale soukromé vyřizování účtů s panem Kovaříkem, tak nevím proč poškozujete jméno cestovní kanceláře s kterou mám i já dobré zkušenosti, jako dalších mnoho rybářů které znám a se mnou jezdí, a kteří se mnou využívají již dost dlouhou dobu jejich doposud bezproblémových služeb. V případě dotazu jsem ochoten podat informace o bezproblémové letecké dopravě a servisu,který tato cestovka poskytuje. Vloni jsem byl s touto cestovkou čtyřikrát a letos jedem zase. Jenom jeden problém je,že mají vždy už ke konci roku skoro všechny termíny na další rok obsazené. Láďa

    #102277
    kapr17
    Účastník
    (20 odpovědí)

    Starší zážitek s CK A plus. listoped 2012zaplaceno 51000 za 2 lidi. Odjezd měl být v červenci 2013. Týden před odjezdem tam / na Senje / se ůdajně rozbila kanalizace,Náhradní termín srpen. Den před odjezdrm jsem se podíval na email. Pro málo lidí se zájezd ruší. Jeli jsme do pr…. .Vše zbalené zaplacené pojištění a td. Peníze nám vraceli po 2 až 4 tis. půl roku. Už nikdy z CK Aplus. Po této zkušenosti už bohužel napojedu s žádnou CK, Soukromě jsem byl v Norsku celkem 8x a vždy OK.

    #102281
    scan
    Účastník
    (48 odpovědí)

    Pane rybář, co porušili? Podepsal jste Podmínky? Zkuste si nalistovat smlouvy nejlepších současných rybářských CK a všechny tam mají klausule, které kritizujete.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 75)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pozor na podvodné jednání CK APlus a Develop Vet

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(113)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...