Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pomoc při opravě Norské chaty

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel ZAPA a poslední změna proběhla před 13 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3831
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Zdraví v novém roce všechny kolegy rybáře a dodatečně přeji mnoho úlovků. Raději hned přejdu k věci, ať je jasné co se za tím záhadným titulkem skrývá. Asi není už tajemstvím, že vlastním v Norsku barák. Letos na jaře by jsem rád provedl nějaké opravy a částečnou rekonstrukci. Proto se na vás obracím s nabídkou pracovní dovolené. V období května a června, dle počasí. Celou tu akci která by měla proběhnout zhruba během měsíce ve dvou partách po cca 10-12 dnech, plánuji takto. Rozdělit podle počasí, čas mezi práci, rybaření a spánek. V prvé řadě je potřeba provést opravu rozvodu vody a odpadu. Jako je na Norských chatách snad pravidlem opravit nebo částečně přetahat elektriku. Proto by jsem rád uvítal elektrikáře a instalatéra, ať tam neuděláme zbytečné boty. Na ostatní práce stačí asi šikovné rybářské ruce a nějaké zkušenosti. Doprava, ubytování a stravování je zajištěné, i když s přehlédnutím k charakteru akce trochu sparťanštější. Co se týká rybaření, bude záležet na počasí. Lodě mám vlastní, chytat lze ve fjordu i na volném moři v jedné z nejlepších lokalit na trofejní ryby v Norsku . Tak pokud vám připadá tato možnost návštěvy Norska zajímavá. Napište na můj email nebo pošlete soukromou zprávu a proberme podrobnosti. Zapa

    #16142
    Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

    Zdravím,to je opravdu zajímavá nabídka: já dodělávám barák v Čechách a jen z kamarádů, co mi s tím občas pomáhají, bychom jeden turnus dali jistě dohromady…mám instalatéra i elektrikáře, oba jsou machři,hlavně pohodáři. Kolik lidí má být v jedné partě?

    #16144
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    Kdybych byl nezaměstnaný, jel bych hned!!! Bohužel jsem s dovolenou na štíru 🙁

    Ať se dílo daří!

    #16150
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Všem co jste mě zatím napsali děkuji. Odpovím během víkendu.

    #16152
    liska
    Člen
    (1 odpovědí)

    Dobrý den,

    reaguji na Vaší nabídku Pracovní dovolená v Norsku.Měl bych zájem,ale

    pouze o pomocné práce,určité zkušenosti mám postavil jsem 2 domy.

    Jsem od Berouna u Prahy.Tel.603424249.

    Děkuji Jirka

    #16174
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Pánové odpověděl jsem na všechny vaše nabídky, přečtěte si to prosím.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pomoc při opravě Norské chaty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...