Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Politika a jine(jen pro silne zaludky)

  • Toto téma obsahuje celkem 57 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel shark a poslední změna proběhla před 12 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 58)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33812
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Nezlob se na mě, ale politika na ryby nepatří.

    #33817
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    proto tahle rubrika,at to nemusi cist kdo nechce8-)

    #4329
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    Vzhledem k tomu ze se i za me pomoci zacli zasirat jine rubriky tak otviram tenhle chlivek.

    Ps.oznaceni ,,idiot,, mi rozhodne nevadi,ale na druhy strane budu radeji za argumenty k teme;-)

    #33891
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Michal Šimčo by mal tento “chlívek” vymyzať.

    #33892
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    JAKABO napsal:

    Michal Šimčo by mal tento “chlívek” vymyzať.

    Přesně tak shark je obyčejný provokatér jsem za zrušení:-E:-E:-E:-E

    #33894
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Aj ja navrhujem v y m a z a ť !!! :-E:-(

    #33895
    martin
    Účastník
    (56 odpovědí)

    je to americkej kokot :-S:-S:-S

    #33910
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    Pánové,co to tu předvádíte,chováte se jako hysterické báby,k osobním výpadům se vůbec nemíním vyjadřovat,svědčí o určité inteligenci.Zkuste si zachovat jistou úroveň a nadhled,věk už na to máte.Pokud tu nikdo nebude psát tak vlákno zanikne a skončí v propadlišti dějin…..:-D

    #33911
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    2 upir:

    Souhlas…….

    😎

    #33912
    casperko1
    Člen
    (47 odpovědí)

    ste sa tu rozcertili ako by vam dakto siahol na peniaze alebo pod.staci si toto vlakno nevsimat ako povedal upir 😀

    #33934
    Peter Tomko
    Účastník
    (52 odpovědí)

    masony napsal:

    je to americkej kokot

    Nechutné. Ospravedlňujem sa za teba.

    Sorry Shark.

    #33960
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    v pohode panove:-D

    Provokater nejsem,ale jsem v USA a to je pro cechoslovaky v soucastny dobe tridni nepritel c.18-O

    Takze vase reakce chapu…

    Na rybach nepokecate o politike?Tak proc ne tady?

    Jeden detail…v jine rubrice se o politike popsalo dost a proto jsem zalozil tohle vlakno.Proto aby ste nemuseli cist neco co vas nezajima…

    Jeden dotaz,pro lidi co nechteji tuhle rubriku,proc do ni lezli a proc prispeli formou ,,zruste to,,?

    Faktem je ze kazdej kdo napise prispevek o smazani jen prodlouzi ,,zivot,, tehle rubriky

    MAM RAD CESKOSLOVENSKO,MAM RAD CECHOSLOVAKY

    neco je ale spatne…neco co lze zmenit!

    pokud presvedcim alespon jednoho cechoslovaka aby se kouknul do zrcadla,aby pochopil ze je neco spatne,ze je potreba neco zmenit v chapani a nazorech lidi…budu nesmirne rad!

    Jak ja tak zejmena muj tata jsme lidi co maj 1000 duvodu nadavat na rezim spred 1989…ale kupodivu musime konstatovat ze spousta veci,vetsina veci kolem moralky,ekonomiky a vubec chovani lidi je horsi jak za bolsevika!a poznam dalsi spousty emigrantu ze stejnym nazorem…Lidi co zijou v CR a SK to tak intenzivne nevnimaj,to chapu…ale je potreba jim ric ze neco neni v poradku!

    Mam rad svoji starou vlast,a dost mne boli jak je plundrovana a upada!

    A jeste neco,jeden vzkaz:,,amici,, vas maji radi!A verim ze i cechoslovaci amiky.

    V Texasu vubec prvni noviny vydaval cech a byli v cestine,cestina byla zde jeste pred 150 lety treti normalni jazyk…

    K ceskoslovenskemu puvodu se v USA hlasi 2x vice lidi nez dnes zije v CR a SK dokopy.

    ,,amici,, jsou vasi bratri a to doslova!

    Vase nadavky nejsou nenavist,ale jen pruhledna zavist…a prave to bych rad zmenil!

    #33961
    casperko1
    Člen
    (47 odpovědí)

    to shark pekne napisane 🙂

    #33967
    Miroslav Laurin
    Člen
    (28 odpovědí)

    Vážený pane kolego Sharku. Je nás zřejmě velice málo, kdo pochopil, o co Vám jde. Až jedním svým příspěvkem jste způsobil, že potrefené husy se ozvaly (jak praví jedno české přísloví). Celá ta kauza poté jen dokumentuje morální marasmus dvou národů. Téměř nikdo pomalu již věcně neumí diskutovat, proto také máme takové elity navolené v našich parlamentech, proto máme skandály typu “Gorila” na Slovensku a v Česku

    “tunely” napříč celým politickým spektrem. A když si pustíme tu i tam přímé přenosy z parlamentních jednání, tak po chvíli nestačíme doběhnout na toaletu, jak se nám chce zvracet. Ale protože i my dole neumíme diskutovat, tak to nemůžeme ani chtít od těch, které jsme si vynesli svými hlasy do politických výšin. A s tou závistí máte naprostou pravdu. Co myslíte, že je první starost šťastného výherce jackpotu v sazce v Česku? – Aby se nikde neobjevilo v tisku jeho jméno. A nejen v Česku. V našich krajích se prostě štěstí a úspěch neodpouští. Ale kecat o naprosto jasném faktu a jenom tvrdit, že to není pravda, aniž bychom položili nějaký hmatatelný důkaz na podporu svého tvrzení – tak totiž u nás chápeme demokratickopu diskuzi. A parlamentní debaty nás v tom utvrzují, že to je ta správná demokracie.

    Jsem již příliš stár a zažil jsem ve své zemi doby zlé i ty horší. Ale

    že se v roce 1989 naházejí perly sviním (svoboda lumpům), to jsem od svého národa nečekal. I já se Vám za některé výroky diskutujících omlouvám. Mějte se hezky a užívejte si pěkných chvil na moři i v soukromí.

    #33993
    Luboš LUCIUS
    Účastník
    (131 odpovědí)

    To Shark a M.Laurin :

    Původně jsem se vůbec nechtěl této debaty ani zúčastnit, ale bohužel na Vaše poslední příspěvky se nedalo nereagovat.

    Vaše poslední články to vystihli přesně, a plně se s nimi ztotožňuji a souhlasím.

    Je mi líto a dost smutno, co se v této zemi za poslední dobu děje, a opravdu když sleduji ve zprávách praktiky odposlouchávání, praktiky lobistů ,politiků a právníků kteří ty lumpy kryjí , praktiky těch co si vypůjčily peníze od státu a nevrátili je – dokonce se nějaká ta miliarda promlčela ( viďte pane Charouz a ostatní vyvolení nadlidi ) , beztrestnost a zneužívání práva ať zloději nebo politiky ( někdy obojí v jednom ) , nevymahatelnost práva, bezskrupulozního a bezohledného rozkrádání a tunelování ,korupce,lži, hamižnosti,bezohlednosti, je mi z toho zde špatně, a o to víc když se ještě ty dotyční ohánějí právem a demokracií.

    Dost často jezdím ven, vím že i tam se občas něco děje, že i tam to není úplně čisté , ale když se podívám na to , co se nepokrytě a bez studu děje zde, tak se mi opravdu chce zvracet.

    Nejvíce to pociťuji , když se vracím z Norska.

    Když jedu Norskem, je to ještě O.K., když už jsem ve Švédsku, tak mám takový divný pocit, když jsem v Německu, tak už mám v žaludku takový svíravý pocit,( jako ve škole před zkouškou ) a když přejedu naše hranice a slyším ty naše “optimistické ” zprávy v rádiu, tak do zvracení nemám daleko – tak bych to nejraději otočil zpět do Norska.

    Nedivím se těm, kteří toho zde mají plné zuby a jedou žít jinam.

    To samé bych udělal asi taky, být možná o trochu mladší, nemít zde firmu která celkem dobře prosperuje ( bez výše uvedených praktik ),- tito lidé, kteří se takto rozhodli, mají u mne respekt a obdiv.

    Loni u mne málem tato situace nastala, a kdybych nebyl bral ohled na rodinu, tak jsem asi v Norsku zůstal a začal tam žít jako člověk ( byť přistěhovalec, ale možná s většími právy než zde v Čechách )

    Je mi líto ( a hrozně smutno ) jak to tu žijeme a věřte že v mnohých očích lidí z druhé strany Evropy někdy vzbuzujeme soucit, protože to co se zde děje, tomu někdy ani nechtějí uvěřit. ( spíše to nedokáží pochopit, jak zde ještě vlastně můžeme v tomto politickém marastu žít – spíše za těchto sociálních podmínek přežít).

    Přeji všem zde , aby se měli co možná nejlépe, aby se k sobě a druhým chovali tak aby se za to nemuseli stydět.

    Hlavně přeji úspěšný rybolov a šťastnou cestu do Norska a zpět.

    :-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 58)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Politika a jine(jen pro silne zaludky)

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...