Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu polarsirkel-fiskecamp zkušenosti duben

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #78258
    Luboš LUCIUS
    Účastník
    (131 odpovědí)

    ahoj,

    My tam byli loni koncem dubna a začátek května.

    Bylo dost chladno, ryby byly venku na moři, cca hodina jízdy kvaernem.

    Taky jsme jezdily na konec fjordu k elektrárně, tam to bylo super na vellké kelery ale od 80 cm a více, teče tam takový potok z ledovce, teplota vody tam měla kolem 1 – 2 °C a byl tam silný proud, ve kterém jsme chytali, tam to bylo super. Jinak okolo kempu jsme nic nechytli, jen malé rybky. Byl tam v našem termínu chycen nory z vedlejší chytky halibut 205 cm a 106 kg, ale ten chytli s majitelem na volným moři.

    Fjordy tam jsou dost hluboký , i přes 200 metrů.

    #4891
    van staal
    Účastník
    (27 odpovědí)

    Letos jedu prvně do Norska.Termín polovina dubna a destinace polarsirkel-fiskecamp.

    Má někdo zkušenosti s touto lokalitou?Na co se zaměřit?

    Díky za každou radu.

    #78269
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    249m. Koukal jsem do mapy,cesta na volné moře vede dost členitým terénem,co?Skály až pod hladinu a za chvilku 100m.Na volné moře cca 25-30km.V poslední době jsou některé fjordy bez ryb,ryby jsou jen na volném moři a to i v červenci.Do fjordů v okolí Tromsa bych už nejel.

    #78270
    van staal
    Účastník
    (27 odpovědí)

    Jsem zvědavý.Hlavně jsem vděčný,že mě ta parta vezme sebou.Určitě nejedu naposled.Když vidím ty fotky…Nejde mi o maso,jedu si zarybařit a pokochat se8-)

    #79472
    van staal
    Účastník
    (27 odpovědí)

    Děkuji Lubošovi za informace.Najde se ještě někdo,kdo má s touto lokalitou zkušenosti?

    Děkuji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu polarsirkel-fiskecamp zkušenosti duben

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...