Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec – volný pokec o všem možném

  • Toto téma obsahuje celkem 648 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel os a poslední změna proběhla před 1 rokem a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 649)
  • Autor
    Příspěvky
  • #92197
    Memed
    Člen
    (23 odpovědí)

    Jediná ryba, kterou jedl můj ohař syrovou je platýz. 😉

    Musím mu dát za pravdu. Jako suši, lehce zakápnutý limetkou ….

    #92315
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Ahoj nevite nekdo,kdyz na celnici proclivate chlast jestli berou jen norske,nebo jde platit kartou dik

    #92978
    Berkali
    Účastník
    (38 odpovědí)

    treska008 napsal: Ahoj nevite nekdo,kdyz na celnici proclivate chlast jestli berou jen norske,nebo jde platit kartou dik

    Dá se platit i kartou, na celnicích jsou platební terminály, kde si zvolíte druh a množství alkoholu, zaplatíte kartou a s celníkem nemusíte ani komunikovat.

    #93012
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Ok diky

    #93369
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    #93534
    martin1977
    Člen
    (12 odpovědí)

    Ahoj! Mám jen drobný dotaz. Jak je to s mezinárodním řidičákem? Posledních šestnáct let jsem jej měl vždy s sebou, protože za celou dobu mi nikdo nedokázal říct zda je potřeba. Diky. Jinak Seter Brigge za 8…

    #93545
    otapa
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Podle mě není na sever mezinárodní řidičák potřeba.

    Kontrolovali mě několikrát a vždycky jim ten náš plně postačoval.

    #93585
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    otapa napsal:

    Podle mě není na sever mezinárodní řidičák potřeba.

    Kontrolovali mě několikrát a vždycky jim ten náš plně postačoval.

    Není třeba mezinárodní řidičák..

    #98690
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Žeby Romeo zablokoval fórum ? 🙁 Alebo neni o čom …

    #98728
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    otapa napsal:

    Podle mě není na sever mezinárodní řidičák potřeba.

    Kontrolovali mě několikrát a vždycky jim ten náš plně postačoval.

    Mezinárodní řidičák jsem potřeboval jen v Jižní Africe a v Hongkongu v EU není potřeba.

    #98739
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    za volantem cestou domů jsem přemýšlel, jak nejlépe vyudit filetky z makrel , kterých jsem přivezl dost, celé makrely jsou na uzení samozřejmě lepší, nevysychají tolik, filetky jsem udil na nerezových sítech, ale některé šly špatně oddělit i když jsem síto namazal olejem a vešlo se jich tam málo, tak jsem zkusit tohle, v Baumaxu jsem koupil dubovou kulatinu 4 mm v metráži, nařezal ,zbrousil špičky a provléknul provrtaným hranůlkem 13 x 13 mm, ten rozřežu , napíchám filetky a zavěsím vodorovně v udírně, má někdo lepší nápad ? Já to vyzkouším o víkendu

    #98740
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    No aby ti to nepadlo jak listí napodzim. Filet si myslím se na tom neudrží. Filet jedine v leze na sítě, ale mužů se plést a vydrží to:-D

    #98741
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    jak píšu, vyzkouším to, použil jsem nejmenší průměr té kulatiny jakou měli,tak bude díra do kůže malá, jen aby to nesjelo z té kůže celé, ale maximálně to napadá na to síto, v neděli dám vědět, jak to dopadlo

    #98742
    snori
    Účastník
    (790 odpovědí)

    janek.su napsal:

    za volantem cestou domů jsem přemýšlel, jak nejlépe vyudit filetky z makrel , kterých jsem přivezl dost, celé makrely jsou na uzení samozřejmě lepší, nevysychají tolik, filetky jsem udil na nerezových sítech, ale některé šly špatně oddělit i když jsem síto namazal olejem a vešlo se jich tam málo, tak jsem zkusit tohle, v Baumaxu jsem koupil dubovou kulatinu 4 mm v metráži, nařezal ,zbrousil špičky a provléknul provrtaným hranůlkem 13 x 13 mm, ten rozřežu , napíchám filetky a zavěsím vodorovně v udírně, má někdo lepší nápad ? Já to vyzkouším o víkendu

    Mám zkušenost že z takovýchto kolíčků to rádo padá…ale jak píše kolega mira – třeba se pletu….

    Ale nejlepší u mě vždy byl lněný provázek a uvázat na fest u ocasní části, pořádně to utáhnout skoro až zaříznout do masa…zkusím poslat fotku ale fakt nevím jestli jsem to já nebo brácha někdy fotil.

    Ale tímhle způsobem mam vyuzené mořské pstruhy, naše duhoně, tresky snad všechny druhy, mníka, mořského úhoře, sumce atd. makrely sem tak ale asi nikdy neudil já je moc do čech nevozím. Tenhle způsob mě naučili kamarádi z Dánska…

    Jen tak pro zajímavost úplně z jiného soudku: v Dánsku se udí jikry, vetšinou z tresek a jsou opravdu dobré! Jen ve slaném nálevu přes noc a pak na roštu nebo v punčoše vyudit…

    #98743
    skroban5
    Člen
    (158 odpovědí)

    Jednou jsem udil větší cejny a prošívali jsme je provázkem a za ten pak pověsili do uzaku je to jistější.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 649)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec – volný pokec o všem možném

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...