Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec – volný pokec o všem možném

  • Toto téma obsahuje celkem 648 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel os a poslední změna proběhla před 1 rokem a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 301. až 315. (celkem z 649)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83529
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Fredino416 napsal:

    Vďaka za názory, prehodnotím úchyt na zábradlie, doposial som to vždy mal v úchyte pre veslá, ale tam nebolo zábradlie.

    U tvého držáku, je třeba vše zesílit , neboť větší ryba by ti z něj udělala vrtuli.

    Ja ten držiak zosilím na väčšiu hrúbku silonu, vypúzdrujem to gumou,dám tam štyry skrutky mimo držiakovej, no neviem priemer zábradlia, preto si beriem zo sebou aj výstružník. Zatiaľ som nemal problém s týmto držiakom, je to plnonerez 10mm s trubkou s hrúbkou steny 2mm.

    #83530
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Fredino416 napsal:

    husky19 napsal:

    Fredino416 napsal:

    Vďaka za názory, prehodnotím úchyt na zábradlie, doposial som to vždy mal v úchyte pre veslá, ale tam nebolo zábradlie.

    U tvého držáku, je třeba vše zesílit , neboť větší ryba by ti z něj udělala vrtuli.

    Ja ten držiak zosilím na väčšiu hrúbku silonu, vypúzdrujem to gumou,dám tam štyry skrutky mimo držiakovej, no neviem priemer zábradlia, preto si beriem zo sebou aj výstružník. Zatiaľ som nemal problém s týmto držiakom, je to plnonerez 10mm s trubkou s hrúbkou steny 2mm.

    Ani v nejmenším jsem se tě nechtěl dotknout a doufám, že to tak ani nevyznělo!! Ale byl jsem v Norsku již 20x a za tu dobu jsem již toho hodně viděl i zažil. 8-)8-)8-)

    #83531
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Ja to tak neberiem, zhromažďujem informácie, aby som nebol prekvapkaný s prutom odloženým na dne nórska.

    #83554
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    husky19 napsal:

    A Došky tuto informaci musí vědět!!!

    Jo musel jsem si před třema lety vzít s sebou do Norska šupleru.

    No to jsem rád, že já se tě ptal až potom co jsi to měl změřené – to by bylo zase řečí……….:-D – ale stejně se tě někdo dotazoval, zda je šuplera povinnou součástí vybavení, že jo…….?

    #89400
    stipko
    Účastník
    (984 odpovědí)

    V niektorej z diskusií o preclení alkoholu na hraniciach sa spomínalo, že ak na hranici nieje kontrola, tak je nutné mať u seba papier so súpisom tovaru, ktoré hodláme precliť.

    Ten dokument má mať nejakú formu?

    Predpokladám, že stačí anglicky.

    Nemá niekto vzor?

    Preclíme 70 pív a 2 l tvrdého, takže počítam 1300 NOK

    #91388
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Oldo, první už nebudeš

    #92130
    Pavel Přibyl
    Účastník
    (59 odpovědí)

    zdar všichni, zajímalo by mě, která ryba co se dá chytit v Norsku má podle Vás nejchutnější maso. Díky za Vaše komentáře…

    #92137
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    pali79 napsal:

    zdar všichni, zajímalo by mě, která ryba co se dá chytit v Norsku má podle Vás nejchutnější maso. Díky za Vaše komentáře…

    Asi jednoznačně mořský Ďas

    #92142
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    pali79 – tato otázka byla diskutována několikrát, chce se podívat do starších příspěvků, než vytvářet znova diskutované problémy.

    #92145
    jirka66
    Účastník
    (353 odpovědí)

    Ale no tak. Pali 79 svůj dotaz správně umístil do vlákna, které už svým názvem umožňuje volně kecat o všem možném a nezakládal kvůli tomu nové. I v mnoha ,,odbornějších´´ vláknech se v podstatě probírá spousta věcí stále dokola a my zvědaví čekáme a občas se i dočkáme, že se objeví něco nového nebo něco, co jsme dříve přehlédli a jsme za to rádi 😛

    Jo a já si zatím nejvíc pochutnal na okouníkovi 😉

    #92147
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Okouníci sú super ale tiež si pochutím na platízovi (lívance) opečenom na panvici.

    #92149
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    pali79 napsal:

    zdar všichni, zajímalo by mě, která ryba co se dá chytit v Norsku má podle Vás nejchutnější maso. Díky za Vaše komentáře…

    Okouník. :-D:-D

    #92150
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Jednoznačně okouník:-D:-D:-D

    #92155
    Petr Dalík
    Člen
    (151 odpovědí)

    pali79 napsal:

    zdar všichni, zajímalo by mě, která ryba co se dá chytit v Norsku má podle Vás nejchutnější maso. Díky za Vaše komentáře…

    Uzenýokouník. Kdysi jsem měl od Štěpničky z Vodňan a ….. je to nebe v hubě 😉

    #92163
    Pavel Přibyl
    Účastník
    (59 odpovědí)

    jirka66 napsal:

    Ale no tak. Pali 79 svůj dotaz správně umístil do vlákna, které už svým názvem umožňuje volně kecat o všem možném a nezakládal kvůli tomu nové. I v mnoha ,,odbornějších´´ vláknech se v podstatě probírá spousta věcí stále dokola a my zvědaví čekáme a občas se i dočkáme, že se objeví něco nového nebo něco, co jsme dříve přehlédli a jsme za to rádi

    Jo a já si zatím nejvíc pochutnal na okouníkovi

    díky za zastání…já si nejvíce pochutnal na halibutovi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 301. až 315. (celkem z 649)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec – volný pokec o všem možném

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...