Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec – volný pokec o všem možném

  • Toto téma obsahuje celkem 648 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel os a poslední změna proběhla před 12 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 649)
  • Autor
    Příspěvky
  • #80647
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    To by spíš měl mít v tlamě ten nezodpovědný rybář:-E:-E:-E

    #80649
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    To by spíš měl mít v tlamě ten nezodpovědný rybář:-E:-E:-E

    #80652
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Tak by som to neodsudzoval.

    Kámoš má labradora. Fantasticky sa oň stará, ale keď sme na rybách, voda je voda a nenechá si vysvetliť, že plavák nieje aport.

    Možno to už zažilo viac ľudí, keď sa človek musí najskôr poriadne poobzerať, či nieje nablízku, nahodí a potom rýchlo sťahuje, pretože od odniekiaľ vyrazí a valí po udici.

    A priväzovať ju – je to fenka, nieje ono.:-D

    #80658
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    A môže sa to stať vtedy,keď ide pes sám na ryby a je hladný.

    #80661
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    stipko napsal:

    Tak by som to neodsudzoval.

    Kámoš má labradora. Fantasticky sa oň stará, ale keď sme na rybách, voda je voda a nenechá si vysvetliť, že plavák nieje aport.

    Možno to už zažilo viac ľudí, keď sa človek musí najskôr poriadne poobzerať, či nieje nablízku, nahodí a potom rýchlo sťahuje, pretože od odniekiaľ vyrazí a valí po udici.

    A priväzovať ju – je to fenka, nieje ono.

    Mám také podobnou šelmu ( Rhodéský ridgeback), která by návnadu s chutí zblajzla. Velikost trojháku však napovídá, že musel být nastražený masem a bez kontroly položený:-(:-E

    #80769
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Ide niekto zo Slovenských norkov cez víkend na ryb. výstavu do Trenčína ? Bude tam niečo aj z morských potrieb ?

    #80811
    vaga01
    Člen
    (17 odpovědí)

    dub napsal:

    Ide niekto zo Slovenských norkov cez víkend na ryb. výstavu do Trenčína ? Bude tam niečo aj z morských potrieb ?

    rozmýšľam na tým, mám to kúsok.. ale nejak sa mi nechce, uvidím či pôjde istý predajca, podľa toho sa zariadim.. keď tak sa ozvem

    #80817
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To vaga :Aj ja si asi počkám na BRNO. 😉

    #80829
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    dub napsal:

    To vaga :Aj ja si asi počkám na BRNO.

    Brno to istí a je rokmi osvedčené.8-)

    #80858
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    čau može niekto upresnit ?,Kde v Trenčine .plac ,kedy tato akcia začina skratka viac info . Dik

    #80864
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To rybárik : http://www.carpshow.sk

    #80983
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    V Letňanech při odpočívání u piva jsme několika norky zavedli diskusi o tom co kdo preferuje při lovu ryb na moři ve středním Norsku.

    Z diskuse vyplývá asi následující:

    1. Lokalita

    2. Vybavení kempu – lodě apod.

    3. Možnost lovit za nepříznivého počasí

    4. Samozřejmě nástrahy

    5. Způsob lovu

    6. Doprava

    Preference lokality – je dle mě a dalších diskutujících asi nejdůležitější kritérium. Vychází se nejvíce z informací ze stránek RN. Osobně mám za to, že je dobré volit takovou lokalitu, na které mohu lovit x druhů mořských ryb.

    Co se týká vybavení kempu je asi pohodlné se orientovat tam, kde je jak se říká je vše po ruce. Dále pak to jak majitel inovuje – tedy kemp zvelebuje. K tomu samozřejmě patří kvalita poskytovaných služeb. V neposlední řadě jsou to lodě. Myslím, že již jsou pryč doby, kdy se začínalo k 5tikoňáky motory a malými loděmi. Preference bezpečného pobytu na moři.

    Za velmi důležité považuji možnost lovit i za nepříznivého počasí. Mám na mysli případy, kdy jsou větry a jejich následkem nebezpečné vlny. Co je mi platná dobrá atraktivní lokalita, když se např. z týdenního pobytu dostanu na moře třeba jen 3 dny. Myslím, že ve středním Norsku jsou místa, kde je je možné „přečkat“ nepřízeň počasí někde mezi ostrůvky. Vím, že úlovky možná v takovém případě nebudou kapitální, ale je důležité, že si užívám lovu.

    O nástrahách není třeba šířejí psát. Na RN je jim věnován obrovský prostor. Totéž platí i o způsobu lovu.

    Doprava si zaslouží o něco větší pozornost. Upřednostňuji cestování s nějakou CK. Jiní zase vlastní dopravu. Jsem si vědom, že s CK budu několik let na jednom místě. Není však problém CK po několika zájezdech změnit. No nic alespoň na podruhé vím do čeho jdu. Pro mě je vhodné to, že nasednu do autobusu a tím okamžikem pro mě začíná zájezd – starosti má CK. Nedovedu posoudit co je časově a ekonomicky výhodné resp. jsem to nikdy neřešil.

    Samozřejmě jsme se nedobrali jednoznačného názoru co kdo upřednostní.

    #81017
    Folda
    Člen
    (26 odpovědí)

    kam zmizel MifakM??

    #81021
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    to kim:

    bohužel ty doby s 5ti koňáky pryč ještě nejsou 🙁 často potkáváme na vodě u Aure lidi z Korlinu a okolních chat a kempů a tam se čas asi zastavil. Nikdy jsem nebyl v kempu, jezdíme na pronajatou chatu, kde jsme sami. Podle zkušeností ostatních co se mnou jezdí je v okolí Aure maximální luxus, když je k dispozici loď, která má 30k a více. Máme na chtě 10k a 30k a když je moře neklidné a jsou vlny, tak i s 10k se musí hodně opatrně. Je to na každém, jaké má priority.

    🙂

    #81026
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    kim napsal:

    V Letňanech při odpočívání u piva jsme několika norky zavedli diskusi o tom co kdo preferuje při lovu ryb na moři ve středním Norsku.

    Z diskuse vyplývá asi následující:

    1. Lokalita

    2. Vybavení kempu – lodě apod.

    3. Možnost lovit za nepříznivého počasí

    4. Samozřejmě nástrahy

    5. Způsob lovu

    6. Doprava

    Preference lokality – je dle mě a dalších diskutujících asi nejdůležitější kritérium. Vychází se nejvíce z informací ze stránek RN. Osobně mám za to, že je dobré volit takovou lokalitu, na které mohu lovit x druhů mořských ryb.

    Co se týká vybavení kempu je asi pohodlné se orientovat tam, kde je jak se říká je vše po ruce. Dále pak to jak majitel inovuje – tedy kemp zvelebuje. K tomu samozřejmě patří kvalita poskytovaných služeb. V neposlední řadě jsou to lodě. Myslím, že již jsou pryč doby, kdy se začínalo k 5tikoňáky motory a malými loděmi. Preference bezpečného pobytu na moři.

    Za velmi důležité považuji možnost lovit i za nepříznivého počasí. Mám na mysli případy, kdy jsou větry a jejich následkem nebezpečné vlny. Co je mi platná dobrá atraktivní lokalita, když se např. z týdenního pobytu dostanu na moře třeba jen 3 dny. Myslím, že ve středním Norsku jsou místa, kde je je možné „přečkat“ nepřízeň počasí někde mezi ostrůvky. Vím, že úlovky možná v takovém případě nebudou kapitální, ale je důležité, že si užívám lovu.

    O nástrahách není třeba šířejí psát. Na RN je jim věnován obrovský prostor. Totéž platí i o způsobu lovu.

    Doprava si zaslouží o něco větší pozornost. Upřednostňuji cestování s nějakou CK. Jiní zase vlastní dopravu. Jsem si vědom, že s CK budu několik let na jednom místě. Není však problém CK po několika zájezdech změnit. No nic alespoň na podruhé vím do čeho jdu. Pro mě je vhodné to, že nasednu do autobusu a tím okamžikem pro mě začíná zájezd – starosti má CK. Nedovedu posoudit co je časově a ekonomicky výhodné resp. jsem to nikdy neřešil.

    Samozřejmě jsme se nedobrali jednoznačného názoru co kdo upřednostní.

    Hezky a hlavně pravdivě jsi to Kime napsal.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 649)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec – volný pokec o všem možném

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...