Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Fish a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Autor
    Příspěvky
  • #297438
    Jumbo 2
    Účastník
    (1 odpovědí)

    Nevím zda to je zakázaná reklama.4.6 jsme se vrátily z Norska kde se nám podařilo poškodit šroub naštěstí jsem vyřídil před odjezdem

    pojištění u Allrisk rybářské pojištění.Byl jsem mile překvapen ochotou a rychlostí s jakou vyřídily škodnou událost.13.6 byli peníze na účtě.

    Nemohu jinak než tuto pjišťovnu doporučit.Jumbo 2

    #299533
    nicasil
    Účastník
    (66 odpovědí)

    meli jste tu levnejsi nebo drazsi variantu??diky

    #299540
    jeliman
    Účastník
    (167 odpovědí)

    Pánové, bodejď by nebylo toto pojištění nejlepší, protože u jeho zrodu stál skvělý rybář a dlouholetý milovník rybaření v Norsku, který přesně ví, co je třeba a co ne. Pravda je o něco dražší, ale za ten komfort to stojí. Já už bych s jinou pojistkou nejel. A to nejsem dealer ani neberu provize. Takže DOPORUČUJI:

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 9 měsíci uživatelem jeliman.
    #299543
    SKRKUN
    Účastník
    (63 odpovědí)

    Mel jsem tuto pijistku kdyz se nam stalo ze se namotala stara rybarska sit do vrtule.Skoda byla neco pres deset tisic norku.Po predlozeni vsech potrebnych dokladu byla castka zaplacena.Bez pojistky na lod nelezu.

    #299544
    nicasil
    Účastník
    (66 odpovědí)

    jj take pocitam ze udelame jen jestli do norska plati ta levnejsi nebo pouza ta drazsi varianta??

    #299546
    Candat – Rosťa
    Účastník
    (195 odpovědí)

    jj take pocitam ze udelame jen jestli do norska plati ta levnejsi nebo pouza ta drazsi varianta??

    Pokud se nepletu, tak je to dle výkonu motoru.

     

    #299548
    SKRKUN
    Účastník
    (63 odpovědí)

    140 kc/den do 50 hp,cca 300/den nad 50.

    #299565
    Libor.
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Pokud budeš za polárním kruhem tak budeš platit 297kč. Dobré je to všechno  přečíst.

    #299576
    Sidonius1
    Účastník
    (50 odpovědí)

    Jen dotaz. Neřeší tohle vše náhodou pojištění odpovědnosti ? Jednou kolega u Balestrandu rozbil šroub a co vím tak měl myslím Uniqu( nejsem si jistý) a náhrada škody proběhla bez problémů.

    #299585
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Jakožto držitel prémiového pojištění od ČSOB jsem se doptával přímo do pojišťovny. Vykopíruji zde komunikaci.

    Dobrý den,není pojistná událost jako pojistná událost. 🙂

    Majetek:

    Odpovědnost z cestovního pojištění se nevztahuje na události spojené s řízením auta, lodi… Tzn. když budete loď řídit a najedete na útes, pojištění nepomůže.

    Každopádně kdybyste na lodi rozbil dveře, shodil a rozbil … něco, nenapadá mě co.. J tak na to už se pojistka vztahuje.

    Zdraví:

    Pokud se Vám něco stane na lodi zdravotně, (i v důsledku řízení lodi), tak se na toto pojištění vtahuje.

     

    Děkuji za odpověď. Nejčastější příčinou jsou právě poškozené vrtule od motoru (zamotání šňůry, najetí na kámen) a právě proti takovýmto příhodám bychom se chtěli pojistit.

    Vztahuje se na to nějaké pojištění (extrémní sporty)?

     

    Ověřila jsem v ČSOB Pojišťovně a na tato rizika bohužel nepojišťujeme.

    Je možné, že ostatní pojišťovny budou mít pojistné podmínky nastavené trošku jinak, ale moc bych na to nesázel. Když rozpočítáte těch pár stovek za Allrisk mezi partu, není co řešit a jste bez stresu.
    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 9 měsíci uživatelem kaqpa.
    #299587
    Marin
    Účastník
    (51 odpovědí)

    Ivo Kadlic – my jsme letos byli na Soroya a dle instrukce z AllRisku je jediná správná cesta pojištění takto:

    -na cestu a dny kdy nejsi na lodi stačí standartní cestovní pojištění

    – na dny, kdy jste na lodi, tak jedině plné pojištění All Risk pro polární oblasti = cca 300Kč / den / osobu.

    Proč pro všechny osoby?

    Riziko poškození motoru, lodi atd. sice logicky hrozí jen kapitánovi, ale v případě opravdového průseru a záchrany lidských životů /nikoliv jen majetek/ norskými záchrannými složkami tyto potom údajně vymáhají náklady po všech členech posádky.

    Tzn. to, že se pojistí jen kapitán a rozpočítá náklady na členy posádky nekryje finanční riziko celé posádky při záchranné akci. Tzn. pojistka pak kryje jen kapitánovy náklady.

    Tak mi to bylo vysvětleno.

    Mně sice lidi, co na Soroyu jezdí léta radili, ať se pojistím jen jako kapitán na AllRisk, ale já jsem to radši neriskoval a pojistil jsem stejně všechny čelny posádky.

    Člověku to přirozeně přijde jako hodně peněz, ale známe zákon schválnosti. Když je člověk pojištěnej, tak nic nestane… a to je dobře.

    Díky za případné zkušenosti někoho, kdo zažil nějakou takovou pojistnou událost.  Marek

     

    #337673
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Ahoj, chci se zeptat zdali někdo z vás řešil pojištění storna a případně kde.  Našel jsem zatím pouze možnost pojistit nemoc nebo vlastní karanténu, ale ne případné omezení na vstupu do státu či tranzitní země, nebo omezení nařízení naší vlády (jelikož předpokládám že pokud vláda zemi uvede jako rizikovou, mohl by být problém při případném plnění z cestovního pojištění, kdyby se něco stalo). Díky za případné nasměrování kam se obrátit.

    Holzby

    #337757
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Poptal jsem svého pojišťováka, zítra bych to měl mít na mailu. Taky mě zajímá, zda se dá pobyt pojist proti změnám pandemie.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...