Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pojištění gumy k jiggové hlavičce lepidlem

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44134
    Franta
    Účastník
    (358 odpovědí)

    Možná se pletu, ale nezdá se mi lepení gumy na jig vhodné. Jednak většinou dobrá jigová hlava má malý výstupek proti sjetí gumy, ale podstatnější se mi zdá fakt, že někdy stačí dva tři útoky (někdy i jeden) pořádné ryby a guma musí do věčných lovišť. Potom odstraňování zbytků nalepené gumy mi přijde větší otrava než když to torzo gumy jednoduše stáhnu a dám novou. Ale možná to někdo lepí.

    #44136
    Lubor Cuker
    Účastník
    (144 odpovědí)

    Nové gumy nelepím, ale časom sa niektoré gumy začnú posúvať a prípadne otáčať okolo háčika a vtedy ich prilepím k jiggovej hlave sekundovým lepidlom. S odstraňovaním zvyškov nemám problém, akurát sa prilepená guma väčšinou už nedá dať na inú jiggovú hlavu.

    #4474
    RaB
    Účastník
    (21 odpovědí)

    Nevím jestli už na toto téma zde nějaká diskuze neproběhla, pokud ano, budu moc rád, pokud mě na ní případně někdo odkáže.

    Mám dotaz, jestli s tím zde má někdo zkušenosti a používá lepidlo k fixaci gumy k jiggové hlavičce. Pokud ano, jaké lepidlo k tomuto účelu používá.

    Předem děkuji za případné odpovědi, gumy jsou pro mě celkem nové téma, jsem spíše vyznavačem pilkrování a gumy nepoužívám ani na našich vodách, ale chci se do toho příští sezonu v Norsku pustit.;-)

    #44140
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    RaB napsal:

    Nevím jestli už na toto téma zde nějaká diskuze neproběhla, pokud ano, budu moc rád, pokud mě na ní případně někdo odkáže.

    Mám dotaz, jestli s tím zde má někdo zkušenosti a používá lepidlo k fixaci gumy k jiggové hlavičce. Pokud ano, jaké lepidlo k tomuto účelu používá.

    Předem děkuji za případné odpovědi, gumy jsou pro mě celkem nové téma, jsem spíše vyznavačem pilkrování a gumy nepoužívám ani na našich vodách, ale chci se do toho příští sezonu v Norsku pustit.

    Letos jsem se chystal na polaky a dost toho napsal “Jigin”.Poslal mi gumy,jigy,oči a vteřinové gelové lepidlo,které používá na přilepení gumy k jigu a lepení očí.Jelikož polaci nebyli a věnoval jsem se sleďům,tak jsem lepidlo nepoužil,ale loni jsem si lepidlem opravil roztrhanou gumu a držela dál.Petr

    #44141
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Ahoj.Já používám gelové vteřinové lepidlo Loctite na lepení očí a případné opravy gum.Guma po opravě v pohodě drží a dá se dále používat.Po úplném poničení gumu strhnu a zbylé lepidlo seškrábnu nožem.Doporučuji gumy připravit dopředu ,jelikož ta patlačka na lodi zato nestojí.:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pojištění gumy k jiggové hlavičce lepidlem

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...