Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pohonné hmoty při cestě do Norska

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Franta a poslední změna proběhla před 5 dny a 15 hodinami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #355885
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    Ahoj, všem. Chtěl bych se zeptat na aktuální situaci ohledně tankování nafty při cestě do Norska. Vždy jsem tankoval Německo při cestě trajektem,  Dánsko při cestě přes mosty  a pak až Norsko jelikož ve Švédku byla vždy nafta absolutně nejdražší. Co jsem slyšel, tak se to prý změnilo a  ve Švédku vychází nafta nejlevněji. Máte někdo aktuální zkušenost jak to je a kde tedy natankovat?

    #355897
    Sim
    Správce
    (11304 odpovědí)

    Jakabo popsal ceny nafty po cestě: Cena nafty Trnava 1,50.- eur, Rostock-1,57.-, Švédsko-1,59.-eur, Nórsko 1,48.-eur.

    #355898
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    Děkuji to jsem nějak přehlédl.

    #355911
    JAKABO
    Účastník
    (3005 odpovědí)

    Ale je veľký rozdiel v cene nafty v Nórsku. Ja som tankoval na Shell pred Oslom za 16,88.-NOK a asi 100km pred Trondheim bola nafta aj 21,19.-NOK aj Esso,Shell a iné. Vo Švédsku boli rozdiely len jednu korunu. Benzín je v Nórsku od 20,39.- do 25,39.-NOK

    #355920
    Cesar
    Účastník
    (158 odpovědí)

    Díky Jakabo, za týden valíme, tak si určitě dáme plnou před Oslem. Seš výbornej reportér!

    #355922
    vostrmar
    Účastník
    (147 odpovědí)

    I někde mezi Orkangerem a Hitrou byla nafta za 18,90 NOK

    #355942
    Cewinblue
    Účastník
    (19 odpovědí)

    Ahoj

    My jsme se vrátili v neděli.

    Nejlepší ceny jsou obecně v noci a ráno.

    Nafta i kolem 17 noků benzín kolem 20 noků.

    Odpoledne ty samé pumpy o 5 noků dražší

     

    #357682
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    Ahoj, vrátili jsme se v pátek 23.8.2024 a nevím, co se tam v Norsku děje za akce, ale ve čtvrtek jsem u dálnice jel natankovat k benzínce ve 14.50 hod a na totemu bylo 16.40Nok a po 15.hod. jsme odjížděli a bylo na něm 23,20. Mrknu na účet…tankovali jsme za těch 16,40. Asi akční hodiny? Bylo to u Shelek a UNO, kolem dálnice i v Alesundu….jsme z toho jeleni😂🤦 Neví někdo, jestli je v tom nějaký systém?

    #357700
    Radim Linka
    Účastník
    (90 odpovědí)

    Ahoj, vrátili jsme se v pátek 23.8.2024 a nevím, co se tam v Norsku děje za akce, ale ve čtvrtek jsem u dálnice jel natankovat k benzínce ve 14.50 hod a na totemu bylo 16.40Nok a po 15.hod. jsme odjížděli a bylo na něm 23,20. Mrknu na účet…tankovali jsme za těch 16,40. Asi akční hodiny? Bylo to u Shelek a UNO, kolem dálnice i v Alesundu….jsme z toho jeleni😂🤦 Neví někdo, jestli je v tom nějaký systém?

    Zdravim, tak pokud je v tom nejaky system, tak bych si to taky rad precetl. Nam se to stalo nekolikrat, ze ty ceny, myslim hlavne o vikendu, takhle litaly nahoru dolu i behem dne, nebo ze na stejne benzince pri ceste tam byla cena uplne jina, nez pri ceste zpatky. My jsme tankovali pred tydnem v Norsku cca za 19 NOK, jinak byly ceny i kolem 22 a vice. Nejlevnejsi, krome u nas, bylo tankovat ve Svedsku, kde jsou ceny i mirne nizsi nez v Nemecku.

    #357745
    Franta
    Účastník
    (361 odpovědí)

    Ahoj, jednou nás vezl norek z letiště u Trondheimu do kempu a říkal nám, že když jel na letiště, tak na nějaké benzince (myslím Shell) byla cena ukrutně nízká a když zrovna jsme jeli kolem, tak cena byla o cca 3-4 NOK vyšší. Ptal jsem se ho, jestli neví proč, tak sám si nebyl jistý, ale mluvil o možnosti aplikace spotových cen za paliva. Ale jak říkám, sám si nebyl jistý.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pohonné hmoty při cestě do Norska

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...