Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Podvodní fauna a flóra “beze zbraní”

  • Toto téma obsahuje celkem 710 odpovědí. Do diskuze (46 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Navarchus a poslední změna proběhla před 9 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 711)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24710
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Musím uznat krásná práce. Věřím, že se najdou další dočasní lovci beze zbraní pod vodou. Asi před dvěma lety jsem zhlédl na některé televizi podvodní dokument z norských vod – nádhera. Proto věřím, že “vodníci” s foťáky a kamerami z našich řad ještě něco přidají. Slíbili si příští rok v Norsku dva ponory.V době zimní – vynucené lovecké přestávky je na co se dívat.

    #24711
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    CICO díky, přece jen juž nevypadám tolik jako exhibicionista 🙂 Už se na příští Norsko těším, jenom si neumím představit, jak se budeme v sucháčích dostávat zpět do lodí (jsou dost vysoké). A nechat se vláčet na laně několik set metrů není taky pravé ořechové 🙂 Ale nějak to určitě vyřešíme. Pafka

    #24714
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    to Pafka & Cica: To koukám a smekám krásné fotky. Dávejte sem další a další. Ty sladkovodní jsou také super.

    Ps: Ještě nafoťte něco podobného žánru.

    #24722
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    pro Pafka: Potápěl jsem se od Mexika až po Indonésii ve všech možných mořích ale Norské moře,to je něco úžasného,magického,temného,přitažlivého…těžko popsat…..já jezdím do Norska s partou potápěčů a nebo jdu do vody sám když jedu s rybářema to je pak svoboda pod vodou….nikoho nemusíš hlídat a jen se věnuješ fauně a flóře.Máš se na co těšit,nenech si to ujít.

    #24724
    Franta
    Účastník
    (362 odpovědí)

    To cica : Luxusní fotky. Supr!!!

    #24725
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    to vylejzání na loď je obtížnější.Já se odstrojím ve vodě a u motoru se vždy na Kverno vydrápu.Na Nordkapu jsme měli větší kutr tak jsem šplhal po laně………no je to někdy zajímavé ale to k tomu patří.

    fotka je ze Soroy

    #24726
    Martin Novák
    Člen
    (98 odpovědí)

    vím že toto vlákno je “beze zbraní” ale tady je foto s humrem

    #24736
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    2BEDA

    Někdy by to nebyl problém 🙂 8-):-D

    #24737
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    — a když tě potom jako šmíráka chytnou, může to dopadnout takhle 😎

    #24743
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Pafka napsal:

    — a když tě potom jako šmíráka chytnou, může to dopadnout takhle

    Ale za ten risk to stojí jak se dívám, fotka také velice povedená. 🙂

    #24744
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Beda napsal:

    Ale za ten risk to stojí jak se dívám, fotka také velice povedená.

    Já bych zase řekl, že na té fotce je něco navíc, co kazí celkový dojem. Ta tvoje je o poznání lepší

    :-D:-D

    #24745
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Pro rejpaly myslím tím toho potapěče

    8-)8-):-D:-P

    #24749
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    8-)8-)

    #24755
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Vážení přátelé podmořského světa, mám pro vás další libůstku – tentokrát nádherné fotky z Egypta od KIMa, který mě požádal o jejich zveřejnění. Z jeho fotek je patrné, že nejkrásnější fotky jsou z malých hloubek, kde je ještě celé baravné spektrum – je radost se na ně dívat. Některé záběry jsou skutečně excelentní – gratuluji. Nepřehlédněte několik fotek s Odrancem pravým (Stonefish), který je díky jedu jednou z nejnebezpečnějších ryb Rudého moře (díky svému zbarvení je snadno přehlédnutelný a nebezpečí hrozí zejména při šlapání po korálech). Doufám, že jsem ho nezaměnil s Ropušnicí ďábelskou (Devil Scorpionfish), která by měla být zbarvená více do červena (v podstatě o ní ale platí to samé, jen má slabší jed). Takže pěkné pokoukání všem a KIMovi velké díky 😎

    #24756
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Čtverzubec

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 711)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Podvodní fauna a flóra “beze zbraní”

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...