Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Podvodní fauna a flóra “beze zbraní”

  • Toto téma obsahuje celkem 710 odpovědí. Do diskuze (46 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Navarchus a poslední změna proběhla před 9 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 711)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24601
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    No, není krásná 🙂

    #24602
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Min. 5 minut jsem se bavil tím, že jsem sledoval práci Pyskouna rozpůleného (v tlamě murény), kterou přežil bez jakékoliv úhody a nakonec jsem jeho služeb, po vyjmutí automatiky z úst, využil i já 🙂

    #24603
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    #24604
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    #24605
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    #24606
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    #24607
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    #24608
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    #24609
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    #24610
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    #24611
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    #24612
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    #24613
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Takže, to je pro začátek vše, případné fotky štik, sumců, okounů či dalších ryb dodám případně později. Pafka

    8-)8-)8-)

    #24614
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Děkuji Pafkovi za podvodní lovy beze zbraní. V noci jsem se vrátil z Egypta. Nezbývá než také něco dodat. Blahopřeji mu zejména k fotkám murény jávské a dugonga. Vím, že byl v Makadi, kde žijí obrovští jedinci murén – vlastní zkušenost. Myslím, že se není za co omlouvat. Tyto stránky spojuje mořský rybolov. V přeneseném slova smyslu focení pod vodou je také rybolov a můžu říci, že někdy časově a technicky velmi náročný. Ryba v pohybu, voda – proudy a někdy i fotograf v pohybu.

    #4126
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Zdarec přátele mořského rybolovu,

    po delší odmlce se opět hlásím, i když to z počátku bude vypadat, že jsem trochu mimo mísu 🙂 Ale občas stojí za to vyměnit pruty, multíky a pilkry za lahev s trochou toho vzduchu na záda (dle Šroubka tolik oblíbeného hélia) a vzít do ruky pouze foťák či kameru. Bohužel jsem dosud neměl možnost zanořit se do norských vod, ale třeba tím vyprovokuji šťastlivce, kterým se to již povedlo a mají své norské klenoty pouze na svých harddiscích (my se na to s parťákem chystáme příští rok a pokud se nic nepose.e, v polovině příštího roku by zde již mohly být fotky z "hlubin i mělčin" v okolí Bakkanu). Pokud by převládl názor, že toto téma zde nemá co dělat, prosím DUKA, aby ho jednoduše smáznul (doufám, že udělám radost alespoň KIMovi, kterého tímto srdečně zdravím a plním slib o uveřejnění některých podvodních záběrů). Jinak na vlákno BAKKAN WAHL 2012 jsem nezapomněl, založím ho hned po skončení letošní sezóny 🙂 Pafka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 711)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Podvodní fauna a flóra “beze zbraní”

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...