Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Podvodní fauna a flóra “beze zbraní”

  • Toto téma obsahuje celkem 710 odpovědí. Do diskuze (46 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Navarchus a poslední změna proběhla před 9 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (celkem z 711)
  • Autor
    Příspěvky
  • #25008
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    vrak DUNRAVEN

    #25009
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    a někdy zbyde jen lodní motorek 🙂

    #25010
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Pro dnešek zase stačí, ať máte čas vstřebávat 🙂

    #25011
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Mohu potvrdit Pavkova slova o vejcích a napoleonech. Když je uvidí přijedou si ochotně pro ně. Jeden z nich byl tak nenažraný, že si do tlamy nacpal 5 vařených vajec a postupně je pořádal. Jen jsem nepochopil jak mohl važený vnitřek spolknout a skořápku vyplivnout a další 4 vejce mu zůstala v tlamě. Nosil jsem jim vejce asi 10 dní a oni na to čekali. V té rybě je obrovská síla, když si přijel pro vejce pohladil jsem ho což se mu nelíbilo (jinak mírumilovná ryba). Ochotně si vejce bere z ruky. Někde mám jejich krmení vejci natočené. Pavka miluje murény. Jsou opravdu nádherné, ale já z nich mám respekt.

    #25014
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Pavka: Opravdu zajímavé, to se jen tak nevidí. To musí být zážitek. To se musí opravdu vstřebat.

    V prosinci je tady v Hradci Šimánek se svojí pravidelnou diashow na kterou témeř pravidelně chodím. Kdybys pořádal něco podobného, určitě bych přišel. To vidím poprvé.

    #25015
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    2 KIM

    Já mám z murén, ostatně jako z celého pobytu pod vodou, taky respekt, ale pokud se k nim člověk chová obezřetně, není se čeho bát – pustí ho k sobě prakticky na dosah. Chce to být naprosto v klidu a strávit s ní trochu času, aby viděla, že se vlastně nemá čeho bát a že jí nic nehrozí 🙂

    2 STEP

    Díky za slova chvály, ale já jsem STEPe fakt “potápěčskej amatér”, který by si na veřejné prezentace moc netroufal – tolik toho nevím a neumím a lidé bývají zvídaví 🙂

    #25018
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Návrh pro Pavku. Možná by bylo užitečné uvažovat pro veřejnou prezentaci života pod vodou spojení s CICA, pokud by nebyl proti. Ve dvou by se Vám to lépe táhlo. Každý by přispěl svými zkušenostmi. Taková prezentace by mohla být např. součástí některého setkání.

    #25019
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Pavka: to já jsem přímo posera, já maximálně se šnorchlem pod hladinou. Jak jdu hloub, hned mám nakukáno, bolej mne uši a hlavně mne všechno děsí. Mořská akvárka nebo zrovna Vaše fotky, to mne láká. Já se zajímám o vraky lodí, jen když tam jedu na ryby, že by se tam dalo něco chytit. Jinak jsem odkázán na dokumenty v TV, ale tohle jsem ještě neviděl, lokomotivu, motorky, tam na tom jednom jsou snad samé vany do koupelen. No musí toho tam ležet.. Chlapi vymyslete něco!

    #25024
    Lubor Cuker
    Účastník
    (144 odpovědí)

    Pár fotiek z tohtoročnej dovolenky

    #25025
    Lubor Cuker
    Účastník
    (144 odpovědí)

    mesačník /mola mola/

    #25026
    Lubor Cuker
    Účastník
    (144 odpovědí)

    žralok kobercový ?

    #25027
    Lubor Cuker
    Účastník
    (144 odpovědí)

    perutín

    #25028
    Lubor Cuker
    Účastník
    (144 odpovědí)

    #25029
    Lubor Cuker
    Účastník
    (144 odpovědí)

    žralok čiernocípy

    #25030
    Lubor Cuker
    Účastník
    (144 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (celkem z 711)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Podvodní fauna a flóra “beze zbraní”

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...