Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 2 roky a 12 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 16. až 18. (celkem z 18)
  • Autor
    Příspěvky
  • #272976
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Pane Preparátore, ten článek je fantastický, vyčerpávající. Já jsem si mnohdy myslel, že mám krásně zbarvenou tresku, s nádherným pigmentem, ale ouha, byli to paraziti.

     

    Zdravím a děkuji. Jsem rád, že to někdo četl, a že si z článku něco vzal. Několikrát jsem radil rybářům v přístavu, aby takto napadenou kůži vyhodili, a s úsměvem na tváři mě přesvědčovali, že je to typické zbarvení tresky žijící u dna :). Z vlastní zkušenosti mohu říct, že čím více na sever, tím jsou ryby zdravější. Bohužel jako všude, i na jihu a ve středním Norsku má velký vliv na množství parazitů činnost člověka. Krásné svátky a nezoufejte, zdavý člověk má v průměru v těle okolo 70 druhů parazitů 🙂 Láďa (Preparator)

    #273011
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Taky díky za článek. Je dobrý vědět na co dát bacha 👍

    #333076
    Sim
    Správce
    (11282 odpovědí)

    Dobrý den,

    velice Vám pane Smčo děkuji za rady před mou první výpravou do Norska (Smola), která se i díky nim pěkně vydařila, alespoň nad má očekávání. S doporučenou výbavou jsem velmi spokojen, musím pochválit zejména prut Daiwa Tanacom, pracoval nádherně. Až k němu budu dokupovat elektrický multiplikátor, určitě se ozvu.
    S pozdravem Mgr. Aleš Faldík
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 16. až 18. (celkem z 18)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...