Nápověda Doporučujeme:
 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Vojtko a poslední změna proběhla před 9 roky a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4770
  skarab21
  Člen
  (7 odpovědí)

  Ahoj kamarádi. Chci se s Vámi podělit o zkušenost s novým elektrickým multiplikátorem Daiwa Leibritz 500MM. Koupil jsem ho na jaře od Michala Simča a vyzkoušel v první půlce července v Norsku. Chytali jsme hodně na severu (Kokelv) a měli štěstí na pěkné ryby. Multík bezva sedí na prutě, není velký a rychle jsem si mna něj zvykl. Oceníte ho hlavně při chytání na hloubkách, kdy se zbytečně nedřete s vytahováním pilkru a když vletíte do hejna ryb, jste mnohem rychlejší při lovu. Pochopitelně nechtějte, aby tahal ryby za Vás, nesmíte ho přetížit při zatížení velkou rybou, ale tresky 120cm jsem s ním "pumpoval" snadno a rychle. Multík má užitečné funkce – při navíjení si hlídá doraz vzdálenosti ke špičce prutu, má kluznou spojku při přetížení a samozřejmě ukazuje hloubkové údaje. Oceníte ho zvláště když se po 10-ti hodinách lovu na moři vrátíte na břeh a máte ještě dost sil na filetování a pečení rybích dobrot. Takže doporučuji a – Michale díky. Skarab21.

  #69439
  zdeneko
  Účastník
  (439 odpovědí)

  Aniž bych chtěl znehodnocovat tvoji pochvalu, tak to co popisuješ jsou celkem běžné funkce i ostatních multiplikátorů.

  #69444
  Vojtko
  Účastník
  (325 odpovědí)

  Mojej manželke na tomto multíku po 3. návšteve NO odišiel vnútorný závit hviezdice na hviezdicovej brzde:-(:-(:-( , takže neviem či….:-E:-(

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte rybolov v Norsku v roce 2022?

(29)
(119)
(32)
(25)

Nahrávání ... Nahrávání ...