Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Plovoucí oblek Sundridge

  • Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel zdenek a poslední změna proběhla před 13 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3486
    kodl1
    Účastník
    (220 odpovědí)

    Prosím o radu jak ošetřit tento oblek po návratu z Norska.Díky za radu.

    #9498
    Bohuslav Poles
    Účastník
    (190 odpovědí)

    já ho peru na 40°C s malým množstvím prášku na praní. Nijak mu to neubližuje.

    #9500
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    Omyji v NO po skončení lovu teplou vodou a připravkem SPORT WAS – Sport Wash je koncentrovaný prací prostředek na veškěré materiály, použitelný jak pro praní v pračce, tak i to ručníí. Účinně obnovuje vodoodpudivost a prodyšnost všech technických materiálů, – nechám chvíli působit, ostříkám vodou, pověsím na ramínko a nechám oschnout.Dělám tak již celou dobu co oblek vlastním.

    #9505
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    TO kodl1 ja ho neperu vubec a celej rok z nej citim ten masakr cau

    #9514
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To se mi na této diskusi líbí, tři příspěvky, tři zcela rozdílné názory, chudák kodl1. Upřimně jsem se zasmál.

    Já to v Norsku ošplouchnu vodou a doma dám vyprat. Přece jenom se v tom párkrát zapotíš. Ošetřit to něčím vodoodpudivým jsem nezkoušel. Ale asi to neuškodí.

    #9515
    Jirka
    Člen
    (40 odpovědí)

    Kluci  mají na  e-shopu  prostředky  na  praní. http://www.topfishing.eu/sundridge-/ Prací prostředek NIKWAX s impregnací a Impregnace NIKWAX TX Direct Spray-On

    #10419
    Ivan Halaxa
    Člen
    (13 odpovědí)

    Vypráno-Nikvax,Impregnováno-Nikvax,Zůstaly bílé fleky.Nevíte prosím někdo,proč?

    #10422
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Není to špatně vymácháno?Já jsem si na oblecích přečetl(měl jsem Sundridge a Fladen) ,že se nemá prát v pračce,ale omývat zvenčí.U Fladenu by to ani nešlo,nemám pračku do které by se vešel.Používám prací prostředek – psal o něm Norek,je od firmy Schwarzkopf ze Sušice,nechám ho namočený ve vaně,znečištěná místa omyju ručně,a pak venku ostříkám hadicí.Dělám to za slunečného počasí.Schne několik dnů.

    #10423
    Ivan Halaxa
    Člen
    (13 odpovědí)

    Manželce se to do pračky narvat podařilo,ale pravděpod.to mělo málo místa.Zkusím pořádně růčo vymáchat.Dám vědět.Díky moc.

    #10427
    Bohuslav Poles
    Účastník
    (190 odpovědí)

    již 3x jsem ho nechal v pračce s malým množstvím prášku na 40°C a s oblekem se nic nestalo. Sice se nepodařilo z bundy kompletně dostat zápach, ale oblek je alespoň čistý.

    #10430
    Sim
    Správce
    (11207 odpovědí)

    Před praním je dobré oblek namočit min. na 24 hodin. Potom by se to mělo vyprat vše. Bílé fleky jsou vysrážená a nevypraná sůl. Peru také v pračce na 40 stupňů. Po té ho nechám volně vykapat.

    #10434
    Roman Kapsa
    Účastník
    (13 odpovědí)

    Na rubové straně obleku je návod na údržbu.

    #10507
    Ivan Halaxa
    Člen
    (13 odpovědí)

    Namočeno 24hod.znovu vypráno,fleky jsou pryč.Díky.

    #10541
    zdenek
    Člen
    (7 odpovědí)

    Po vyprání a před dalším použitím doporučuju použít impregnaci na textil. Např. TOKO, který se dá koupit běžně ve sportech (mají i přípravek na praní).

    http://www.tokowax.cz/main.php?page=impregnace/textil

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Plovoucí oblek Sundridge

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...