Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Plovoucí oblek cena?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4596
    Sumec
    Člen
    (4 odpovědí)

    Za kolik se dá sehnat takovej kvalitní a dobrej plovoucí oblek? http://aukro.cz/show_item.php?item=3001796107 tady prodává na aukru je to náhodou známej od mýho známýho… A má ho tam za 2 tisíce, není to málo?

    #51849
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to Sumec,cena za oblek je velice dobrá. O Imaxu jsem uvažoval taky,ale nakonec se mi dostal do ruky Fladen za cenu,která se neodmítá. Ale na Imax jsem slyšel celkem chválu.

    #51863
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    Sumec napsal:

    Za kolik se dá sehnat takovej kvalitní a dobrej plovoucí oblek? http://aukro.cz/show_item.php?item=3001796107 tady prodává na aukru je to náhodou známej od mýho známýho… A má ho tam za 2 tisíce, není to málo?

    Pokud je ve stavu, tak bych se toho nebál …. za ty peníze poslouží určitě dobře 🙂

    #51864
    kveta90
    Účastník
    (225 odpovědí)

    to sumec:

    Tento oblek mám již 4 roky a celkem vyhovuje. Za ty peníze je to opravdu dobrá koupě.

    ;-);-)

    #51871
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    to sumec:

    Jdi do toho.Super cena

    #51892
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Měřím 182 a s 90ti kg mám stejnou velikost. Je super a ještě je v něm spousta místa na pár dalších kil do budoucna:-)

    #51916
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Norci, v Brne na autobusovej stanici Zvonařka majú /milobrno.cz/ plávajúci oblek oranžovo-čierny od SPRO dvojdielny za 2799.-Czk.

    Má ho niekto? Je dobrý? Bol ho tam niekto kúpiť?

    #51920
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    To Jakabo: Mám ho já a nemám s ním problém,mám ho 3roky a pohoda za ty prachy,je celkem kvalitně proveden,rozhodně mohu doporučit.Jen nápisy se česem smažou;-)ale jinak v této relaci solidní.

    #51921
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Impregnuješ ho aspoň raz za rok nejakým sprejom? Po dlhšom daždi

    premokne?

    #51925
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    Ještě jsem ho nikdy neimpregnoval,vidíš,ted to raději udělám:-),nikdy se mi nestalo,že by promokl,a to jsme loni zažili na vodě pěknej hnus.nikdy mi v něm nebyla zima.vždy po příjezdu do přístavu jsme se navzájem osprchli sladkou vodou,nebyl problém.

    #51926
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Díky za info.

    #51930
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    JAKABO napsal:

    Norci, v Brne na autobusovej stanici Zvonařka majú /milobrno.cz/ plávajúci oblek oranžovo-čierny od SPRO dvojdielny za 2799.-Czk.

    Má ho niekto? Je dobrý? Bol ho tam niekto kúpiť?

    Ahoj, taky mám SPRO a jsem s ním spokojenej ,,,, ještě jsem se v něm ale nekoupal :-)))

    #51938
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Myslím si , že to není vždy jen o ceně, nepromokavé a plovoucí asi budou všechny ale zkus si oblíct víc obleků od různých výrobců a ve kterém se budeš cítit dobře, ten si vem. K čemu ti bude dobrá ušetřená tisicovka (nebo i naopak),když Tě potom bude několik roků tlačit tvrdý límček nebo jiná část oděvu. Osobně jsem byl rohodnutý si vzít u Michala Sundridge Stormbeach Pro,ale přesně z tohoto důvodu, jsem si vybral levnější Sundridge TEAM DAIWA, ve kterým jsem se cítil pohodlněji.

    Půvoně jsem měl REGATU kombinézu, ale zatěch 7let už mi na zádech protekla, dělený oblek jsem zvolil,protože když je teplo,dá se vršek odložit,jinak kombinéza je pohyblivější.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Plovoucí oblek cena?

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...