Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel petras a poslední změna proběhla před 9 roky a 9 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 16. až 19. (celkem z 19)
  • Autor
    Příspěvky
  • #93852
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    os napsal:

    to Petras: prosím tě kam jezdíš? Již nekolikrát jsi zmínil, že rybaříš sám. Nevím, ale nepřijde mi to zrovna bezpečný. ale třeba je to lokalita na klid.

    Poprvé jsem byl na Vikně,jednou na VIK Bridge a 8x Korlin,tam když jedu sám a nemají mi koho přidat do lodi tak jezdím sám na starších loďkách s pětikoňákem,ale ty už jsou pouze na vyžádání,jinak mají desitky.Na toto místo to stačí,nikam nemusím jezdit daleko a zatím jsem vždy nachytal.Pokud je na hlavním fjordu příznivý vítr,tak jedu i tři hodiny na jeden zátah a ostatní lodě bez kotvy stejnou vzdálenost projedou dvakrát.I na kratší vzdálenosti se to vyplatí,obsluha je jednoduchá a nezdržuje to provoz.Letos jsem ji moc nevyužil,většinou nefoukalo,někdy byl úplný olej.Už jsem to psal,ale ještě se mi to nikdy nestalo,stát na místě,během dvou hodin chytit 11 tresek 70 až 105 cm a pohybovat se v rozmezí 50 metrů pouze tím,že mě tahaly ryby a během 4 návštěv na tomtéž místě jsme vytáhli asi 40 obecňaček nad 70 cm.

    #93853
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    #93854
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    #93855
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    dub napsal:

    Keďže patrím v šití medzi menej zdatných , zvažoval som túto kotvu. http://www.marinesport.cz – plovoucí kotva pre 6 m. loď.

    Neboj se toho,to ušije každý kdo má doma stroj,příště bych ji udělal o něco větší a ten otvor uprostřed bych asi taky nedělal,ať to klade co největší odpor.Hlavně pevný materiál,několikrát už se mi potrhaly ty popruhy

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 16. až 19. (celkem z 19)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...