Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Bazar Pilkrovací prut

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel liskuli a poslední změna proběhla před 4 roky a 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #319186
    liskuli
    Účastník
    (32 odpovědí)

    WFT 68 North LTC 2,1m. Byl jsem na Soroya a měl jsem s sebou tento prut a paráda- WFT 68 North LTC 2,1m. Má nezničitelná očka bez výplní, vyroben z japonských uhlíkových vláken. Perfektní je podpěra pod rukou, díky které je pilkrování mnooohem lehčí. Gramáž 200-1000g. Pokud by ho někdo chtěl, vyšel by na  2.850,-.  603743436, Martin

    #320602
    liskuli
    Účastník
    (32 odpovědí)

    Prut je stále na prodej. Ještě prodám i držák na prut, velmi pevný. Objímka k uchycení 32mm. Cena 470,-

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 2 měsíci uživatelem liskuli.
    #320645
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Ahoj,

    dávej pozor na očka, přestože jsou uváděná tuším LTC, tak některým se začala ,,olupovat, jemné šupinky rzi.

    Psalo se tu o tom ve starších diskusích. Snad řešili i reklamace, už nevím. Já měl 240cm comfort  a bez problémů. Vynikající prut, nádherné zpracování a lak. Rukojeť fantazie.

    #320648
    liskuli
    Účastník
    (32 odpovědí)

    Je to opravdu vynikající prut, hlavně tu rukojeť mi při několika hodinovém pilkrování všichni na lodi záviděli. Měl jsem ho tam loni deset dní,  žádnou rez nepozoruji :-), je nádherný jak nový, bez škábanečku.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Bazar Pilkrovací prut

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...