Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 59 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel hellstar a poslední změna proběhla před 13 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 60)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15175
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    to Naki:ahoj,jednu Ticu sem koupil před 8lety,uf zapoměl sem jak se menuje,no spíš si teď ráno nemůžu vzpomenout,ale je to 4000,večer Ti to sem hodím,šlape do dnes.

    Druhou sem koupil před dvěma léty Tica Libra a ta je taky super,sem s nima taky spokojen,tak jak s Penn.

    #15176
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to 1969: Mám jednu 420ssg a jednu 450ssg. U té menší mám ten stejný problém co ty,jak jsi to řešil? Ale doufám,že se překlapěč jen nejak sešteluje. Jinak 450 chodí jak hodinky.

    to šroubek: Měl jsem Tica Camry 4000,byla super,ale udešla do věčných lovišť. Teď už mi zůstala jen Libra SA 3500.

    Naki

    #15177
    1969
    Člen
    (15 odpovědí)

    to naki: Měl jsem spina na servisu u Michala, vyměnili perko překlapěče, promazali ho a už zase šlape, jak má. Moc na něj už nechytám, protože jsem neodolal a koupil si Slammer 360 a to je jinej příběh. Spina mám už jen jako záložáka.

    #15178
    hellstar
    Člen
    (77 odpovědí)

    Slammer 360 je dobrá volba. Stejne tak Ryobi Applause. Mám oba, šlapou bez problému už několik let.

    #15182
    mikulcak
    Účastník
    (375 odpovědí)

    Já myslím že je vše o tom jak se o naviják staráme,když ho po každém příjezdu z moře dáme na chvíly do sladké vody aby se sůl z moře ruzpustila tak vydrží dlouho každý krom plasťáků samozřejmně,mám 2 roky slamery 360 a 460,jsou dobrý ale sůl je sviňa,360tka mě ke konci pobytu začala drhnou,asi se do ložiska dostala mořská voda,já jej totiž každej den nekoupal ve sladký vodě,jen při odjezdu domů,a to je asi málo….

    #15186
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Já se musím přiznat,že během zájezdu se o navijáky moc nestarám,vycházím z toho,že v Norsku pořád prší 😀 .Akorát o elektrický,i když na něj skoro nechytám. Jsou i jiné značky vyhovující lovu v Norsku,jde i o to,na co jsme zvyklí,na co máme 🙁 .Ale vyhýbal bych se spodní brzdě,přední je odolnější.

    #15187
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    Osobně použivám v Norsku jen navijáky a pruty PENN/WFT a u nás zase nebo ve Švédsku a v Španělsku Shimano.

    Penn/WFT je do Norska určitě lepší volba než Shimano.

    Pozdrav, Kormoran:-P

    #15188
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Kup si Stellu a Penny dáš do sběru.:-P

    #15189
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    Mám jen to nejlepší od Shimano, tzn. i Stellu, ale PENN vydrží více.

    Pozdrav, Kormoran:-P

    #15190
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    ???? Který Penn? A co s tou Stellou děláš,že nevydržela? Pro ilustraci

    #15191
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    To ZM:

    Mám Spinfisher SSG430 od PENN a jsem absolutně spokojený s nim, protože je lehký a vydrží vše. Kromě toho jsem nepsal, že Stella nevydržela, ale že PENN vydrží více.

    Pozdrav, Kormoran:-D

    #15192
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    Víc čeho? Víc ryb, víc větších ryb, horší zacházení … nebo víc kořaly?

    #15193
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    To Kormoran – srovnáváme nesrovnatelné a diskuze je zbytečná,lepší by bylo se přesunout do chatboxu.Důležité je,že se ti s tím chytá dobře a Shimano Stella necháme pro ty,kteří na ní mají.Předtím mi to vypadlo

    #15194
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    zadní brzdu do Norska myslím na žádný naviják 😉

    #15197
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    To milos: Podívej se, když mám sebou v Norsku Shimano a to je jedno, jestli Stellu nebo Rarenium, potom musím i mít v kuříku olej na mazání a to se mi s PENNem ještě nestálo!

    Proto říkám, že PENN vydrží více!

    Pozdrav, Kormoran8-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 60)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(109)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...