Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu PENN SLAMMER a nebo PENN SPINFISHER?

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Erg a poslední změna proběhla před 11 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3464
    Jaroslav Borák
    Člen
    (3 odpovědí)

    Pánové poraďte mi prosím, která modelová řada je lepší do středního Norska? Budu na něm mím pletenku 0,25 mm, 18,8 kg. Osazen bude na 65g sportexu. Děkuji za pomoc při výběru.

    #9215
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Dnes jsem držel u kamaráda Penn Slammer 360 na prutu Penn Charisma a bylo to ideální spojení nářadí. Slammer je novější model od Pennu ale i Spinfisher je držák kluci ho mají několik sezon a je pořád spolehlivý. Já osobně mám Ryobi Zauber 4000 a jeho výhodou jsou dvě náhradní cívky a díky tomu ho využívám i na našich vodách plus jeho menší hmotnost která by se více hodila k tvému Sportexu.

    #9230
    Sim
    Správce
    (11236 odpovědí)

    Pokud už váháš jen mezi těmi dvěma, tak jednoznačně Slammer.

    #9233
    Jaroslav Borák
    Člen
    (3 odpovědí)

    Dobrý den pánové. Děkuji za pomoc. Nechám si poradit. Za chvíli valím, tak nervozita stoupá, co Vám budu povídat. Ještě jednou díky za pomoc.

    #9245
    hellstar
    Člen
    (77 odpovědí)

    Ber Slammer.

    #38582
    Mr.Penn
    Účastník
    (10 odpovědí)

    v čem je rozdíl mezi slammerem a spinem? díky

    #38724
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Slammer má delší cívku. Do Norska jednoznačně doporučuju, jenom pořádně vyber velikost i když na ten prut bude stačit 360

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu PENN SLAMMER a nebo PENN SPINFISHER?

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...