Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu PENN INTERNATIONAL BRAID

  • Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel dub a poslední změna proběhla před 11 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
  • Autor
    Příspěvky
  • #54696
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    A este jedna –

    WFT Plasma

    0,10 – 12kg

    0,12 – 14 kg

    0,18 – 22 kg.

    S WFT mam nie prilis dobre skusenosti, dokonca som niekde na nemeckom fore cital, ze stara WFT pri deklarovanej nosnosti 10 kg pustala uz pri 6 kg. Plasma je novinka.

    #54700
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Ahoj, WFT používám, stejně tak SpiderWire, ale do Norska po zkušenostech nevozím menší průměry než 0,17. Bez rozdílu ve značce stačí malé opotřebení a člověk kvůli tomu zbytečně přijde o pěknou rybu (nebo nástrahu). Přeci jenom se většinou chytá na větších hloubkách než u nás při vláčení.

    #54701
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    erg napsal:

    Ahoj, WFT používám, stejně tak SpiderWire, ale do Norska po zkušenostech nevozím menší průměry než 0,17. Bez rozdílu ve značce stačí malé opotřebení a člověk kvůli tomu zbytečně přijde o pěknou rybu (nebo nástrahu). Přeci jenom se většinou chytá na větších hloubkách než u nás při vláčení.

    Ahoj,

    Ja zas naopak. 2 sezony do zadu sa mi stalo toto:

    Boli sme na clne dvaja, rovnake nastrahy, rovnaky sposob vlacenia dokonca sme nastrahy nahadzovali cca 2-3 m od seba. Pocet zaberov kolega:ja – 18:1. Rozdiel? Hrubka snury. On 0,12 ja 0,20.

    #4627
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Zdravim, mate niekto skusenosti s PENN INTERNATIONAL BRAID snurov?

    0,14 mm – 13,4 kg

    0,17 mm – 19,2 kg

    [obrazek=]

    #54707
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Igorko s rozdílem záběrů v závislosti na tloušťce šňůry bych souhlasil. Co se týče značky tak nejraději mám veškeré pavouky

    #54711
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Můžu potvrdit, že SpiderWire je dobrá šňůra,loni jsme je zkoušeli a dobře fungovaly.

    #54716
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    My je používáme už asi 5 let a nic lepšího jsem zatím neměl. A na barvě nezáleží. Já mám růžovou kluci bílou nebo camouflage a rozdíl v potu záběrů jsme nepozorovaně. Možná znatelné vede bílá. A ještě jsme velice spokojeni s Berkley Whiplash také v různých barvách

    #54717
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    Před 2 lety jsem si kopil WFT a zatím jen dobrá zkušenost, co se týká PENu nemůžu sloužit, a SpederWire to je podle mě jasná volba, jsou špičkové.

    #54720
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Spider je špičkový ale Whiplash hlavně v provedení crystal ho dle mé zkušenosti ještě předčí. Je ale taky o něco málo dražší

    #54723
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    PEN napsal:

    My je používáme už asi 5 let a nic lepšího jsem zatím neměl. A na barvě nezáleží. Já mám růžovou kluci bílou nebo camouflage a rozdíl v potu záběrů jsme nepozorovaně. Možná znatelné vede bílá. A ještě jsme velice spokojeni s Berkley Whiplash také v různých barvách

    Whiplash mam – zial nemam s nou dobre skusenosti. Stalo sa mi ze 0,12 mala miestami priemer v skutocnosti 0,18 – vlacim s nou na Or. priehrade. Ale “pavuky” skusim.

    #54724
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    S WFT – tie nosnosti fakt neplatia – stazuju sa na to na viacerych forach, len neviem najst test novej Plasmy od WFT

    #54791
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Já Whiplash o průměru 0.08 používám na jemnou vláčku že břehu a ve spojení s prutem do 30g je zážitek tahat nějakého toho polaka 😛

    #54814
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    PEN napsal:

    Spider je špičkový ale Whiplash hlavně v provedení crystal ho dle mé zkušenosti ještě předčí. Je ale taky o něco málo dražší

    Souhlasím,Whiplash pro mně nejlepší šňůra.Na vláčku letos 0.10mm.

    #54816
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    A naj. B.Wipl. Pro Green. 😉

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu PENN INTERNATIONAL BRAID

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...