Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu PÁTÝ SRAZ RYBOLOV NORSKO VE SPÁLOVĚ 16.3.2013

  • Toto téma obsahuje celkem 1,059 odpovědí. Do diskuze (64 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Doršák a poslední změna proběhla před 11 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 1,060)
  • Autor
    Příspěvky
  • #54590
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Stepe, hlavně hodně zdraví a sexuální svěžesti:-P:-P:-P

    #54597
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Stepe, hodně nej zážitků, zdraví a štěstí.Kdyby ta sexuální svěžešt nebyla, neboj, je tu Arginmax…:-D:-D:-D

    #54620
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Jelikož je STEP už rozumnej chlap, Arginmax nepotřebuje protože ví, že to je stejně jen zbytečně prom…… čas 😀 😀 Norsko je lepší, viď Pavlíku 😀 😀

    #54639
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    to PAFKA,NAKI,HONZAK,v pátek Vás očekávájí u Zvoničky.

    Honzaku,na tvé jméno jsou napsané pokoje.Naki,tam stačí říct Brno a Pafka – Praha,Pavel Němec…

    Pafko u tebe nevím,jestli si dva nocležníci navíc z pátku na sobotu nebudou muset vzít karimatku,protože jsem buknul spaní pro dva,ale po tel.jsi mi potom volal,že dojedete 4.Ze soboty na nedělu je to v klidu..

    Zítra tam ještě zajedu..co bych pro tebe neudělal..

    Kdyby byl problém a nechtěli spát na karimatce z pátku na sobotu,tak budu hledat spaní ve Spálově,necháme tomu volný průběh,venku nikdo spat nebude!!!!!

    A už mi v tom nedělejte bordel…!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D

    Nevím,kde dřív skočit ogařiska…

    Těšííííííííííííííííííím se a moc…

    Hlavně na ZERPA,který přivřel psovi ocas do dveří,když šel do sedmého patra(nejel výtah)…to byl jekot,právě jsem mu volal,když mu ten ocásek přivřel… :-D:-D:-D

    #54640
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    kulik napsal:

    Nazdar Péťo, tak když čtu co dobrého jsi připravil k jídlu, ta mi moc mrzí, že tam nebudu a tak si mi napiš jako prvního zájemce na sraz v roce 2014 a budu se snažit přesvědčit i Kima. Kluci, ať Vám to vše vyjde a je to minimálně tak prima jako to bylo v Praze.

    Kulííku,ty kluku jeden…omlovám se,za pozdní odpověď…

    Tabe a Kima už jsem si právě zapsal na rok 2014!!!!!!

    8-)8-)8-)

    #54642
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Šroubku ty kluku ocásek pejska je už v pořádku. Ale že kvičel co ? Už se moc na Spálov těším. Ještě odbouchám veletrh v Brně 7.-10.3. a pak už budu odpočívat na SRAZ RYBOLOV NORSKO . Jak jsem Tě poznal v Prague tak to bude zase prča. Pokud by se Ti chtělo do Brna tak mám pro tebe ubytování ZDARMA . Třeba se budeš nudit……..8-O

    #54644
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    zerp napsal:

    Šroubku ty kluku ocásek pejska je už v pořádku. Ale že kvičel co ? Už se moc na Spálov těším. Ještě odbouchám veletrh v Brně 7.-10.3. a pak už budu odpočívat na SRAZ RYBOLOV NORSKO . Jak jsem Tě poznal v Prague tak to bude zase prča. Pokud by se Ti chtělo do Brna tak mám pro tebe ubytování ZDARMA . Třeba se budeš nudit……..

    Bohužel nebudu,v sobotu jdu makat a v neděli mám taky ještě něco…:-(:-(:-(

    U nás jsou právě střelby,tak to vidím,že se asi krásně vyspím,střelnice je cca 15km od Spálova…

    #54647
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    OK.:-( Počkej ta střelba v pátek……………………

    #54648
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Šroubek:jak ti Pafka volal,tak dorazíme v šesti lidech.Pafka se synem,Hruša,zok,zerp a já.Vyrážíme 14-15 hod.Pafka ti to ještě určitě upřesní.

    Teď jsem se vrátil z UCHA,které jsem zapijel Birelem.Už se těším na pivko u tebe…

    #54649
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Sroubku, diky. Uz je z tebe skoro milej a usluznej Prazak a ne zadna nafoukana a neochotna trubka ze Spalova 😀 Jsi sikovnej kluk :-D:-D:-D:-D:-D:-D

    Zitra jedu na severnu Moravu, tak se mozna ve ST nebo Ct zastavim na drb 😀

    #54663
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Děkuji všem za přání, jsem nechutně střízlivej… (ale v pátek to začne),:-E:-S:-D

    #54667
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    to šroubek: Jak mi řekl dnes Pafka na uchu hlásím se na sraz od pátku. Dle zprávy uvedené výše, spaní na karimatce není problém.

    zok

    #54670
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Sroubku, diky. Uz je z tebe skoro milej a usluznej Prazak a ne zadna nafoukana a neochotna trubka ze Spalova Jsi sikovnej kluk

    Zitra jedu na severnu Moravu, tak se mozna ve ST nebo Ct zastavim na drb

    OK v Ostravě jsem celý den…

    #54671
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    zok napsal:

    to šroubek: Jak mi řekl dnes Pafka na uchu hlásím se na sraz od pátku. Dle zprávy uvedené výše, spaní na karimatce není problém.

    zok

    Ok,píšu si…spaní ještě dořešíme…

    #54676
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    sroubek282 napsal: kulik napsal:

    Nazdar Péťo, tak když čtu co dobrého jsi připravil k jídlu, ta mi moc mrzí, že tam nebudu a tak si mi napiš jako prvního zájemce na sraz v roce 2014 a budu se snažit přesvědčit i Kima. Kluci, ať Vám to vše vyjde a je to minimálně tak prima jako to bylo v Praze.

    Kulííku,ty kluku jeden…omlovám se,za pozdní odpověď…

    Tabe a Kima už jsem si právě zapsal na rok 2014!!!!!!

    Péťo, tak to jsi udělal dobře, neboť Kim včera na uchu přislíbil, že pokud budeme živi, tak určitě pojede a to už v pátek. Jsou na to svědci. Tak ať Vám to kluci vyjde a všeci to ve zdraví přežijete.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 1,060)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu PÁTÝ SRAZ RYBOLOV NORSKO VE SPÁLOVĚ 16.3.2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...