Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pár fotek z Loppy

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12868
    Narek Novotný
    Člen
    (9 odpovědí)

    Treska, 127 cm, 20 kg, západně od ostrova Loppa

    #12869
    Narek Novotný
    Člen
    (9 odpovědí)

    treska, 17 kg, 129 cm, západně od ostrova Loppa

    #12870
    Narek Novotný
    Člen
    (9 odpovědí)

    úlovky z Loppy – 111, 117, 127, 129 cm

    všechno v jeden den (dvě z nich jsou i na fotkách výše)

    Celkem jsme chytli asi 7 tresek přes metr, halibuty 110 a 80 cm, docela hodně vlkoušů, spousty tresek 70 – 90 cm, nějaké mníky brosma, semtam treska jednoskvrnná a okouník mořský.

    #12871
    Narek Novotný
    Člen
    (9 odpovědí)

    treska – 20 kg, délku jsme neměřili, ale odhadujeme to na cca 120 – 125 cm

    #12872
    Narek Novotný
    Člen
    (9 odpovědí)

    Halibut, 110 cm, lokalita Langfjord, chycen na maso.

    #12873
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Moc pěkný rybičky – gratuluju, Pafka 🙂

    #3654
    Narek Novotný
    Člen
    (9 odpovědí)

    Ahoj, dneska končíme pobyt v Sor-Tverrfjordu na Loppě. Počasí nám přálo, rybolov luxusní. Byli jsme poprvé za polárním kruhem. Porvtdilo se, že je to tu úplně jiná liga než střední a západní Norsko.

    Tady je pár fotek:

    mořský ďas, 10 kg, lokalita Bergsfjord

    #13404
    Admiral
    Člen
    (3 odpovědí)

    To se dělá, fotit mě v podvlíkačkách ?? 😀

    #13639
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Zdar chlapi! Chystáme se příští rok poprvé taky dál něž do středního Norska. Kde přesně jste byli a případně přes koho. Ceny, s jakým nářadím a na co jste chytali? Dík za případné info.

    #13796
    Narek Novotný
    Člen
    (9 odpovědí)

    Vydra: Byli jsme na Loppě, přes CK Pepa – http://www.rybolov.com/ozajezdu.php?kap=1072&zajezd=99 . Aktuální ceny si najdi na webu. Chytali jsme hlavně na pilkry 400-700g (s jedním návazcem – gummi mak) a na maso (Giant Jighead od Balzera, na to drátem přivázat kellera cca 35 cm).

    #13801
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    keonax napsal:

    Vydra: Byli jsme na Loppě, přes CK Pepa – http://www.rybolov.com/ozajezdu.php?kap=1072&zajezd=99 . Aktuální ceny si najdi na webu. Chytali jsme hlavně na pilkry 400-700g (s jedním návazcem – gummi mak) a na maso (Giant Jighead od Balzera, na to drátem přivázat kellera cca 35 cm).

    A na jakých hloubkách jste chytali?

    #13824
    Admiral
    Člen
    (3 odpovědí)

    Vydra.Chytali jsme v různých hloubkách.Lodě jsou vybavené sonarem a JPS navigací.Je nutno najít hejna malých ryb.Nejlépe podle racků.Potom využít sonar a lovit pod těmito hejny.Dobré ryby se našly na všech hloubkéch,až do 120,150 m.Nejvíc dobrých záběrů bylo nad hlubokou vodou ve sloupci.To treska obecná.Mníci a vlkouši všude,ale nejvíc tam kde suťová pole pokračují do vody .Jako nejlepší pomůcka se osvědčilo počítadlo odvinuté šňůry.Důležitá věc:všechny koupené gafy se po dvou dnech rozpadly,ještě že jsem vzal po domácku vyrobené.Násada od sekery,hák z nerez drátu o pr.8mm a je po starostech. Na fotkách je to vidět.Byl jsem v Norsku už mockrát,ale to co letos jsem ještě nidky nezažil.Jestli se mě ještě někdy podaří jet do Norska na ryby,tak jen sem.Přeji petrův zdar.Admirál. P.S.Tohle jméno mě dali ti mladí pacholci.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pár fotek z Loppy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...