Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel JAKABO a poslední změna proběhla před 1 rokem a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #347052
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Ahoj, nevíte prosím zda se v průběhu roku nemění otvírací doba na vyhlídce Dalsnibba Utsiktspung u Geiranger fjordu? Aktuálně to ukazuje čas 9-15 jen je mi divné, že by to i v letních měsících bylo otevřené jen takto přes den.

     

     

    #347053
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    ahoj.Otvor si dalsnibba.no a dolu na hlavnej stránke máš mesiace a otváracie hodiny.

    #347054
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Jakabo děkuji, bohužel ten čas je tedy ještě horší než jsem chtěl. Příští rok chci vzít dceru a bohužel mi to časově moc nevychází. Ráno v 9,30 na vyhlídce + čas v Geiranger fjordu pak  směr akvárium do Alesundu, pak se vrátit na Trolí stezku cesta 63 a směr Veiholmen. Nechci nic uchvátat, ale už teď vím, že stihnout poslední trajekt na Smolu bude celkem mazec.

    #347056
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Hlavne si pozri počasie.Ja som tam bol dvakrát a vždy super bez mrakov. Inak to môžu byť vyhodené prachy,lebo vstupné je dosť vysoké. Ale neviem koľko.

    #347057
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    No já tam byl loni a bylo to celkem se štěstím jelikož ta cesta byla kvůli sněhu otevřená cca týden předtím. Kamarád tam ještě nebyl tak to letos pojedeme znovu, ale bez akvária to máme naplánované na příští rok. Jen to prostě nejde vymyslet jinak, aby to na sebe navazovalo.

    #347059
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Ty otviraci hodiny se tykaji obchodu a kiosku. Na Dalsnibbu se dostanete behem sezony 24 hodin denne. Je tam automat, kde se plati mytne kartou. Mytne lze objednat i online, listek pak vytisknout a na mytne stanici nacist. Letos je vstupne za auto 300 NOK.

     

    #347060
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Bylo mi to divné že by to bylo takto omezené. Je to pro nás velmi cenná informace k dobrému. Moc vám děkuji

    #347061
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Předpokládám,že průběh sezóny se bere od otevření začátku sezóny do ukončení sezóny.

    #347062
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Behem zimnich mesicu je prijezdova cesta FV 63 ke Geirangeru  a tedy i k Dalsnibe uzavrena. Zrovna jako Trollstigen a jine horske cesty. Otevira se podle pocasi kazdy rok trochu jinak. Vetsinou je to ke konci kvetna a uzavirka je nekdy v rijnu/listopadu. Kdy je cesta zase otevrena se doctete zde https://www.vegvesen.no/trafikkinformasjon/reiseinformasjon/fjelloverganger/

    no a podle otevreni cesty se ridi i sezona 🙂

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 2 měsíci uživatelem janka.
    #347064
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Super děkuji

    #347094
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Janka,díky za  podrobné info.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(118)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...