Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 92 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel pavel.v a poslední změna proběhla před 7 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 93)
  • Autor
    Příspěvky
  • #267557
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    …sic to vypadá jako ráj…ale na zítřek nám slibují větrno a cca 20mm srážek anebo víc…

    Asi budem brósit háčky a ladit sestavy.

    #267606
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    …hoši, bohužel chtěl jsem poslat obrázky ryb…ale fakt to nešlo…

    …zítra bude líp…

    #267685
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Halo halo tady Vingsand. Jelikoz tady neni vlakno ktere by odpovidalo teto lokalite, tak to prasknu sem at je to komunikacni :-). Prijeli jsme v patek 9.9. ale do spatneho pocasi a tak jsme mohli jen do blizkeho okoli a … kde nic tu nic, jen makrely…vcera uz jsme se dostali asi na tri hodiny alespon blize k selfu a bylo to znat. Celkem asi 14 polaku ale spise konzumni velikosti do 75 cm, Dnes uz se dsalo na self, a to bylo hnedle veselo… nachytal jsem celkem 15 polaku. Nejvice zaberu prislo v asi 8- 15m hloubce. A velice se jim chtelo po zaseku schovavat v chaluhach. Ale vsechny se podarilo vydolovat…

    #267693
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    Dnes obrat počasí o 180 stupňů…občas i hic, ale absolutní nespolupráce ryb. Zkoušeli jsme možné nemožné, ale na fotky to nebylo. Obecňáky jsme většinu pustili,bo  se nám zdálo, že by ještě měli dorůst.

    Poláčci jenom mimi okolo 50cm…makrelové 20minutové eldorádo, to bylo príma. Makrely pěkné kósky cca 45cm.

    Bavil jsem se z našimi sousedy z DE, ti nějaké tresky měli, ale říkali, že jeli na jeden svůj flek, bralo to od 9-12od a pak bída. Jinak jsme se míjeli s více loděma…všichni sem a tam bez výrazného úspěchu…

    Byli jsme i na šelfu, ale bylo to rozfókané a nedalo se chytat, někomu bylo i blivno….a ryby stejně nic…

    #267694
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    …nechal jsem si 2 největší kósky na to ráhno na mníky…ale mám strach, jestli tady takový mník bude, když má makrela skoro 50cm…

    #267733
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Tak ja taky nakou fotecku

     

     

    #267736
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Ted jeste aktulani snimek dnesni rano

    #267737
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Jeste jsem vcera zavarili asi 3 kg jatyrek. Poaci je maji moc pekny, je videt ze se zasobuji na zimu a ukladaji energii tedy tuk…

    #267780
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    Dnešní den  lepší, ale….čekáme víc….no jsme tady 2 den.

    Najeli jsme na místo okolo 40m – pozvolna na 80m a znova nahoru, v ďolíku jsme našli hurvínky a slušné dorše, ale byla to kurňa dřina. Drift byl ráno dost silný, musel jsem použít min 400g “volovo”, abych to tam dostal včas, se 150gr ani náhodou.

    #267786
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

     

    #267789
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    Chytalo se na pilkry s masem(z mojich makrel, které byly původně na mníky…)

    Doršky žádné do rekordů sic přes metr…

     

    #267791
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    Hurvínkové spíše menší, kromě tady toho jednoho, asi náhoda či co…45cm…pěkné kus, kdyby jich bylo tak víc…

     

    #267792
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

     

    #267793
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    Pak přišli i polaci, ale zatím trápení, našli jsme pár míst, občasný kousek okolo 75cm anebo menší.

    Na naše standardy zatím poslabší.

    Občas jsem je vylákal na 5m z trávy nebo byli  na cca 20m. Všechny na Zoomky…nejlépe Saphirek…

    #267800
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Me taky nejvice black saphirre. Ale nejvic chytame na velmi malych hloubkach cca 7-10 metru. Zabery jsou v primem  prenosu… A naky hejbaci obrazky , jsou ale ze vcerejska 🙂 Mno nak nevim jak to tam nacpat, nedal by nekdo radu ??
    video

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 93)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...