Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu OSTROV HITRA-KVENVAER

  • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Jirka a poslední změna proběhla před 14 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3195
    Jirka
    Člen
    (40 odpovědí)

    Máte někdo zku?enosti , fotky a dobrá místa poradíte ? Kdy a na jaké ryby v téhle lokalitě, byl jsem v Norsku jen 1x a naprosto jsem tomu propadl :o)

    #5746
    vesecký petr
    Člen
    (2 odpovědí)

    Na kvenvaeru jsma byli u? po druhé a v?dy spokojenost.Jesli tí mú?u poradit tak se obrat na hynka majitel ck. rybářský sen,určitě najdete společnou řeč.

    #5748
    Jirka
    Člen
    (40 odpovědí)

    Hynka znám mluvil jsem s ním , ale více lidí více zku?eností ,rad a fíglů :o)

    #5751
    Stanislav Veverka
    Člen
    (3 odpovědí)

    To Jerryp.Hynek má v Kvenaveru dva velmi zku?ené delegáty Láďu a Honzu a na ně se mů?e? obrátit kdykoliv,poradí jak a kam,má tam mapu kde jsou označeny lokality kde se jaká ryba vyskytuje,na lodi je také.Určitě pojede? s někým zku?eným a dobrou partou tak ryby najdete a budete spokojeni.Tak pěkné zá?itky přeji.My odjí?díme dnes večer,tě?ím se,budou tam mezinárodní závody v mořském rybolovu,bude se na co koukat a? budou přijí?dět z lovu.No a hlavně bych chtěl tímto popřát na?im závodníkům úspěch jako v loni.

    #5769
    Jirka
    Člen
    (40 odpovědí)

    Ano vím ?e jeli na závody tak snad to vyhrají .

    #7248
    loko
    Člen
    (47 odpovědí)

    Hele mužete mi poradit s čim chytat na hitře na přívlač.dík

    #7254
    Tomik
    Člen
    (24 odpovědí)

    Gumáky, tedy rippery, obecně historicky naprosto prověřené a úspěšné tyto od Berkleye http://www.cabelas.com/cabelas/en/templates/product/standard-item.jsp?id=0051521123076a&navCount=1&podId=0051521&parentId=cat603337&masterpathid=&navAction=jump&cmCat=MainCatcat20166-cat410019-cat603337&catalogCode=IK&rid=&parentType=index&indexId=cat603337&hasJS=true, velikosti 5″ a 6″, tmavší anebo čreveno/žluto/tmavé barvy (anebo voděodolnou fixku a pak je trošku domalovat :-), rada přítele Dufka z Dolmoye). K tomu jigy 35g a 55g, obyčejné, “olověná” barva. Sem tam taky nahodíme menší pilkřík stříbrný a v podstatě s ním vláčíme, keleři po nich jdou. Na nic jiného nechytáme.

    #7255
    loko
    Člen
    (47 odpovědí)

    Pro Tomik: Jak silné používáš vlasce(šňůry)?

    #7267
    Jirka
    Člen
    (40 odpovědí)

    U  Hynka  na  stránkách  je  také  nová  diskuze chtělo  by  to s  tím  pohnout  rozjet  to  :o)

    #7272
    Tomik
    Člen
    (24 odpovědí)

    Používám pletenky, mám tam Pennku na 17 kg a pak Whiplash Crystal bílou co nemá být vidět ve vodě, je pěkně voskovaná, řeže vodu, funguje podle mě dobře. K tomu vláčáky Penn/WFT Carisma 2,4 m a 2,7 m, oba 50 – 190g a Penn Slamer 360 naviják, šňůry mám tak cca 200 metrů, možná kapku víc. Letos jsem na tuhle výbavu tahal krásný polaky a kelery a když jsem urval, tak o skálu nebo chaluhu, pokud se pamatuju dobře, ryba mi to neservala.

    #7278
    loko
    Člen
    (47 odpovědí)

    Ještě se chci zeptat jaký termíny na rybolov jsou nejlepší a jaké máte na vláčku úlovky. 

    #7279
    Martin
    Účastník
    (70 odpovědí)

    To loko: Já tam jezdím v květnu.Většinou hned na začátku,příští rok jedem až 12.5.Polaci jsou najetý,jinak se chytaj obecňačky a na některech místech jsou najetý velký keleři.

    #9828
    Jirka
    Člen
    (40 odpovědí)

    Jedu tam   od  14.7    budou tam už    makrelky  ?  jaký  je vlastně  červenec  na  lov .

    #9836
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    to Jerryp: já byl vloni asi 5 km od Hynka začátkem července. Makrely už tam byly turnus před náma, ale my měli chladné počasí a celý týden jako by zmizely:-( Na konci zájezdu se opět začaly objevovat a to obřích rozměrů. Myslím, že ve Tvém termínu tam určitě budou.

    Rybařina byla hlavně o vláčce a semtam se chytila i pěkná ryba. Je to blízko otevřeného moře, takže můžeš čekat s trochou štěstí i pěknou rybu. My chytali hodně mníky a ti šli přesvědčivě.

    #9845
    Jirka
    Člen
    (40 odpovědí)

    Tak  to je  příjemné   info i když chápu že   to muže  být  uplně  jinak  ale to  už je věc přírody a  štěstí ,  mníky   to  mužu  také  už  aby  to  bylo  , máme  to jako  svatební cestu   tak snad se  zadaří   :o))))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu OSTROV HITRA-KVENVAER

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...