Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Okouníci v okolí Titranu

  • Toto téma obsahuje celkem 82 odpovědí. Do diskuze (23 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mara45 a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 76. až 83. (celkem z 83)
  • Autor
    Příspěvky
  • #32526
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To vypadá dost dobře. Raději jdu spát, diskuse na “rybolovnorsko.cz” a uzený bůček mne rajcuje ze všeho nejvíc.:-D:-D:-D

    #32529
    jirka66
    Účastník
    (349 odpovědí)

    007krivanek napsal: Tak to vypadá moc hezky.

    Musel jsem si sundat šrutku slaniny. ( Pršut jsme už sežrali )

    😀 Tak to vzájemné zamotávání a rozmotávání se nakonec dobře dopadlo,jenom svině to nepřežila 😀 Poradíte někdo,kde je ta lokalita ,,Bílý kůň´´, co zmiňoval Dodo a co se dam dá očekávat ?

    #32541
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To: MifakM a 007: Klobouk dolů, tohle bych nedokázal ušmodrchat ani já 😛

    Reakce byla na video, tedy ani na Dedo 145 ani na Dědka, toliko na vysvětlení.:-D

    #32542
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …z diskuze o okouníkách to přešlo na osočování a bůček….hmmm, fakt jak na Mrku..tedy o h….:-(:-(:-(

    #32544
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    honza dufek napsal: …z diskuze o okouníkách to přešlo na osočování a bůček….hmmm, fakt jak na Mrku..tedy o h….

    Nediv se, sezona ještě nezačala….

    #32550
    giussepe
    Člen
    (17 odpovědí)

    Abych trošku odlehčil “napjatou” atmosféru okolo okouníků, když už se povede chytit, při zpracování jej oškrábete nebo stahujete? Vloni mi nešlo ani jedno:-E … U MifakM vidím na fotu, že je s kůží, je teda na škrabání nějaká finta nebo jde jen prostě o to dát si s tím tu práci?:-(

    #32734
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    giussepe napsal: Abych trošku odlehčil “napjatou” atmosféru okolo okouníků, když už se povede chytit, při zpracování jej oškrábete nebo stahujete? Vloni mi nešlo ani jedno … U MifakM vidím na fotu, že je s kůží, je teda na škrabání nějaká finta nebo jde jen prostě o to dát si s tím tu práci?

    Netuším jakou fintu mají ostatní, mi to děláme tak, že je chytime za hlavu a ocas a silně zatáhneme, až to pěkně zapraská na páteři.Dojde tím k uvolnění lůžek šupin a pka jdou v celku dobře škrábat.Stahovat je škoda.Při zmražení se pak maso více znehodnotí.

    #32736
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    My jsme se napřed zbavili hřbetní ploutve,aby nás nepíchala a pak jsme je oškrábali obráceným nožem.Nesmějí ale oschnout,to pak jde oškrábat dost blbě.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 76. až 83. (celkem z 83)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Okouníci v okolí Titranu

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...