Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petr Vozenilek a poslední změna proběhla před 6 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #208787
    Duke
    Správce
    (1389 odpovědí)

    Jsem si vědom, že toto téma už bude na “hraně”, aby spadalo do Diskuze mořského rybolovu, ale sám vždycky před cestou přemýšlím nad tím, co si nahrát na pamětovku do auta, aby líp cesta odsejpala. Toto téma nemá sloužit k hodnocení individuálního vkusu daného uživate. Prostě sem dávejte videoklipy vaší oblíbené kapely a ať si každý vybere co se mu líbí a co si přidá do svého cestovního playlistu. Předem děkuji za tolerenci různých žánrů. V žádném připadě nejde o nejnověší hity, prostě o hudbu co máte už dlouho rádi, nebo i co se Vám líbí aktuálně. Stačí od každé kapely dát jeden song… 😉

    Můj evergreen, co mě vždycky zvedne náladu…

    Standartně potěší…

    A nepohrdnu ani…

    Těším se na Vaše tipy.

    • Téma bylo upraveno před 8 roky uživatelem Duke.
    #209154
    Duke
    Správce
    (1389 odpovědí)

    A tohle mám taky rád, i když nevím proč. “Opilí velrybář”

    🙂

    #209533
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Na cestě do Norska posloucháme většinou Českou muziku a staré scénky s Menšíkem, Šimkem a Sobotou, Grosmanem, vtipy od Mládka atd. Letos ale vyhraje nové cédo od Hektorů Pro fishing, je hodně povedený….

    #209535
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Na cestu beru cca 1oo cd a mam tam vsehochut. Ceskou, slovenskou a i zahranicni . 😅😅😅

    #209590
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Ahoj, všem a co PS3 na cestu do auta, jde to nějak napojit přes měnič napětí a nebo je to blbost?

    #209608
    Duke
    Správce
    (1389 odpovědí)

    Ahoj, všem a co PS3 na cestu do auta, jde to nějak napojit přes měnič napětí a nebo je to blbost?

    Jít to musí, ale v měněních napětí nejsem kovanej. Kua, aji ten Xzibit v Pimp my ride do těch aut dává hodně náročný zařízení. Třeba nám to tady někdo od “elektriky” vyvrátí, ale ani Playstation Vita není špatná.

    #209690
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Já když jedu na ryby, tak jedině s Hektorem.

    #215803
    blesk
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Já si v nočních/ranních hodinách když sem za kolečkem pouštím tohle (k nelibosti pospávajích), je to pro jejich bezpečnost, u toho se unsout snad nedá.

    A nebo

    😉

    #293518
    Petr Vozenilek
    Účastník
    (20 odpovědí)

    Do Norska zásadně Roxette, tento jakože klip od norské televize NRK zamená, že toto duo byl pojem v celé Scandinávii.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...