Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu oblast TUSTNA – FIKKAN

  • Toto téma obsahuje celkem 73 odpovědí. Do diskuze (29 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Jiran a poslední změna proběhla před 9 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 74)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4965
    ondras
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Ahojte, prosím Vás, má někdo zkušenosti s touto oblastí, případně konkrétně s tímto ubytováním http://www.rybolov.com/norsko/aure-tustna/tustna-fikkan/ ?? Jedeme tam v polovině června, tak bych se chtěl pozeptat, zdali někdo nemá nějaké užitečné rady?

    Čemu se vyhnout?

    Jaký je majitel?

    Mapa moře? Atd.

    Děkuji všem, měj se, Ondra 😉

    #87496
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Promiňte Ondřeji, proč se ptáte nás na naše zkušenosti, když nejen těmito informacemi by vás měla dopředu seznámit společnost u které jste si zájezd zaplatili:-(;-)

    #87512
    jaro1
    Člen
    (63 odpovědí)

    Ondro, dneska to nebyl tvůj den 😀 😀 :-D, ale neházej flintu do žita. Na podfuky s chlastem zapomeň a s touto lokalitou ti snad taky někdo poradí,potrefených hus si nevšímej. přeji hodně štěstí:-D:-D:-D

    #87522
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Jiran napsal:

    Promiňte Ondřeji, proč se ptáte nás na naše zkušenosti, když nejen těmito informacemi by vás měla dopředu seznámit společnost u které jste si zájezd zaplatili

    Myslím, že Ondra se ptá jako každý kdo nemá zkušenost s lokalitou a celkem mě překvapuje tato rekace. Ondra se ptá někoho kdo má co říci. Bohužel se ozval někdo jiný.

    #87528
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    Jiran zřejmě zastupuje nějakou jinou “společnost”,kde si to Ondra nezaplatil.

    #87529
    sumik
    Člen
    (13 odpovědí)

    Jiran má spousty nicneříkajících příspěvků.

    #87537
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    masar napsal:

    Jiran zřejmě zastupuje nějakou jinou “společnost”,kde si to Ondra nezaplatil.[/citace

    Omyl Masaři, vůbec mě nemrzí, že si Ondra zaplatil zájezd u jiné společnosti, ale jen mě mrzí, že právě nedostatečná informovanost nových klientů nám všem rybářům kazí renomé v zahraničí :-E

    Tato má reakce na tento příspěvek vznikla na základě uveřejněného podvodu z alkoholem.

    Jiřan

    #87542
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    to su silne slova na zastupcu cestovky .

    #87549
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Rybarik napsal:

    to su silne slova na zastupcu cestovky .MOZETE MI povedat meno sofera autobusu ktory jazdi na Smolu

    Mate SZ;-)

    #87552
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    to Jiran:

    V tomto tématu se Ondra ptal na lokalitu,rybařinu,majitele,atd.O chlastu ani zmínka.To bylo vyřešeno a nakonec smazáno v jiném tématu,tak není třeba se k tomu vracet.Ondra tam dostal co proto.

    Chce vyrazit do norska sám na vlastní triko,chce to zkusit,nechce jet hromadně a nechat se vést.Ano,je to zřejmě nový klient,jak jsi ho nazval.Sbírá informace,slušně se ptá.Když něco víš,tak se poděl o zkušenosti,když nevíš,tak ho nech být.

    #87555
    ondras
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Takže, jelikož byla předchozí diskuze o alkoholu smazána, omlouvám se prostřednictvím tohoto vlákna všem, kterých se mé dotazy dotkly a obecně, že jsem kolem toho udělal takový rozruch. To zaprvé. Šlo mě jen a pouze o informace a zkušenosti ohledně kontrol, celníků, jak to chodí, atd. Nebylo mým cílem získat konkrétní nekalé postupy. Odpovědi jsem dostal, děkuji. Dále se k tomu nehodlám vracet a všechny potrefené husy zdravím 🙂

    Jiran: přes žádnou cestovku nejedeme. Proto se na zkušenosti ptám zde na veřejné diskuzi, kde se v drtivé většině případů dozvím více, než z informací CK. Nazdar!

    Flintu do žita neházím, naopak budu rád za pozitivní i negativní reakci ohledně oblasti TUSTNA – FIKKAN. Cokoliv.

    Dekuji. Mějte se fanfárově, Ondra (divný alkoholik s IQ tykve) 😀

    #87556
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Pánové, zanechte sporů, Jiřanova reakce byla opravdu nešťastná. Omlouvám se tímto. :-D:-D:-D

    #87557
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    cau DOSKY MA PRAVDU tato diskusia je o rybach a NORSKU ..ondra trochu som nato pozeral je to oproti KRISTIANSUNDU.? .poznam chlapka co chyta v tejto oblasti pokusim sa ti zohnat nanho kontakt poradi TI

    #87563
    ondras
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Ano, je to cca 10 km severovýchodně od Kristiansundu. Možná to není nejlepší lokalita co já vím, ale chceme napoprvé také něco projet (Geirangerfjord, Preikestolen, atd.) a úplně na jih jsme nechtěli.

    Stejně si myslím, že bude dobře:-)

    #87565
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    Ondro všude dobře v Norsku super;-);-);-):-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 74)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu oblast TUSTNA – FIKKAN

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...