Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Objednávky na trička s názvem…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 184)
  • Autor
    Příspěvky
  • #31222
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Pafka napsal:

    To byl množstevní bonus – 9 triko je zdarma – viď Peťo

    A nebo to mohl být stav těsně předtím, než začneš vidět 2x

    ono to bylo úplně jinak….proč sem nezměnil počet trik….první počet byl OK a potom sem měl telefon,změnil sem počet ve velikostech a zapoměl sem změnit celkový počet,to je celé…

    Janek.su. ví jak to bylo a to mi stačí…opravu sem udělal ráno a né večer…

    Šroubku nenech se vyprovokovat :-x:-x:-x:-P:-P:-P

    #31225
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    WOHANKA-TEAM napsal:

    sroubek282 napsal:

    Pafka napsal:

    To byl množstevní bonus – 9 triko je zdarma – viď Peťo

    A nebo to mohl být stav těsně předtím, než začneš vidět 2x

    ono to bylo úplně jinak….proč sem nezměnil počet trik….první počet byl OK a potom sem měl telefon,změnil sem počet ve velikostech a zapoměl sem změnit celkový počet,to je celé…

    Janek.su. ví jak to bylo a to mi stačí…opravu sem udělal ráno a né večer…

    Šroubku nenech se vyprovokovat

    v klidu,já měl toho včera večer ještě hodně a prostě sem zapoměl opravit jednu položku tady na webu,ale v tabulkách sem to opravil hned,když mi volal Janek.su a ještě čekal na telefonu až se mi tabulka otevře..

    A můžu říct,že sa mi omlůval,protože mi přišla první objednávka meilem-ta byla supr a potom se mu přihlásil jeden kamarád a chtěl to změnit…8-)8-)8-)

    #31236
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to sroubek: tak jak to tady čtu, jen Tě tu zlobí, a oplácejí Ti tak Tvou dobrou, musím se Tě zastat, jsi hodnej obětavej kluk a vlastně jsem to všecho zavinil já, tak si sypu popel na hlavu:-S janek.su

    #31237
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Neboj, Šroubek moc dobře ví, že ho máme rádi. Šroubečka jednoho malýho.

    #31244
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    ;-);-);-):-D:-D:-D:-D….muck…:-D:-D:-D:-D

    #31252
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Potvrzuju Vláďovo stanovisko :-):-):-) My se to Peti navážíme s láskou – on by byl nervózní, kdybychom se o něho občas neotřeli :-D:-D:-D No řekni, Peťo :-D:-D:-D

    #31275
    deda
    Účastník
    (265 odpovědí)

    Šroubečku,prosím o jedno tričko Bakkkan,vyzvedne to Michal S. na srazu,mrzí mě to ,ale nemohu se zúčastnit,protože to budu mít za10 a ještě musím stihnout jednu oslavu.Maminka bude mít 90!

    Děda

    Těšte se na fotoreportáže od Benna 10.-20.4.

    #31276
    deda
    Účastník
    (265 odpovědí)

    Zapomněl jsem napsat to největší.

    Děda

    #31298
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Potvrzuju Vláďovo stanovisko My se to Peti navážíme s láskou – on by byl nervózní, kdybychom se o něho občas neotřeli No řekni, Peťo

    Kdyby nebylo kamarádů,tak bych byl smutnééééé…;-);-);-);-),všecko je v pohodě,ale to rýpnůtí mosí byt…. muck….:-D:-D:-D:-D:-D

    #31299
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    deda napsal:

    Šroubečku,prosím o jedno tričko Bakkkan,vyzvedne to Michal S. na srazu,mrzí mě to ,ale nemohu se zúčastnit,protože to budu mít za10 a ještě musím stihnout jednu oslavu.Maminka bude mít 90!

    Děda

    Těšte se na fotoreportáže od Benna 10.-20.4.

    No,tak to je paráda a hodně zdravíčka mamince!!!!!To je teda věk..!!!!

    Jasnéééé,píšu si a s Michalem to vyřešíme,neboj,doveze Ti ho a bude XXXL..

    Těším sa na info z Bakkanu ;-);-)

    Hodně štěstí!!!!!

    #31362
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Objednávky na trika sme prodloužili do 7.3. a potom stop kluci..

    #31378
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Objednávky na trika sme prodloužili do 7.3. a potom stop kluci..

    ….to znamená, že bychom si ještě mohli od 5.3. (návrat Doškyho a zhotovení trika v modré barvě), popřípadně vybrat barvu?;-)

    #31383
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    JIMMI napsal:

    sroubek282 napsal:

    Objednávky na trika sme prodloužili do 7.3. a potom stop kluci..

    ….to znamená, že bychom si ještě mohli od 5.3. (návrat Doškyho a zhotovení trika v modré barvě), popřípadně vybrat barvu?

    jedná se o triko v modré barvě,které Došky už zadal do výroby na ukázku-1ks,ale myslíme si,že na té tmavě modré kočka zanikne,uvidíme..;-);-);-),jinak barva trika bude tak,jak tady psal Došky..

    #31388
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    to šroubek: čekáme, jak to bude s tou modrou. Stále platí to co jsem ti psal a už mám od všech velikosti. můžeš si to tedy zapsat, když to mám v hlavě. Bude to 3 trička XXL, 2 trička XL a 1 triko L, vše soroya a v modré barvě, doufám že to bude. Je to tedy závazná objednávka a vyzvednutí na srazu. Ještě si písnem jak to vypadá, ale všichni trvají na modré.Díky a soroya za 56.

    #31409
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    janek napsal:

    to šroubek: čekáme, jak to bude s tou modrou. Stále platí to co jsem ti psal a už mám od všech velikosti. můžeš si to tedy zapsat, když to mám v hlavě. Bude to 3 trička XXL, 2 trička XL a 1 triko L, vše soroya a v modré barvě, doufám že to bude. Je to tedy závazná objednávka a vyzvednutí na srazu. Ještě si písnem jak to vypadá, ale všichni trvají na modré.Díky a soroya za 56.

    Jak bude modré triko hotové,tak na to ještě mrkneš a potom to potvrdíš,je dost možné,že ta kočka nebude vidět… Ale pokud budeš trvat na té modré,co tu dal Vladimír,tak není problém…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 184)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Objednávky na trička s názvem…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...