Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Objednávky na trička s názvem…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 184)
  • Autor
    Příspěvky
  • #31012
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    ta kočka se na tom tmavém opravdu ztrácí,já bych nechal ty světlé…;-)

    #31013
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    pro porovnání…

    #31030
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #31047
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    V tý černý to vypadá hezky . Jsem zvědavý jak to bude vypadat v realu 😎 A myslím si ,že i na tmavém podkladu to bude dobré. A jak dloho to triko vydrží ? Mám na mysli seprání 😐

    #31056
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Já udělám vzorek v tý tmavý (není to černá, ale tmavě modrá). Ať mají dušičky pokoj. Já tahle trika, dělaná touto technologií nosím dost dlouho a drží to dobře. Nemám s tím delší zkušenost než půlroční ale chová se to zatím jako sítotisk. A ten přežije triko. Tak uvidíme.

    Došky:-P:-P:-P:-D:-D:-D

    #31060
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    WOHANKA-TEAM napsal:

    Já udělám vzorek v tý tmavý (není to černá, ale tmavě modrá). Ať mají dušičky pokoj. Já tahle trika, dělaná touto technologií nosím dost dlouho a drží to dobře. Nemám s tím delší zkušenost než půlroční ale chová se to zatím jako sítotisk. A ten přežije triko. Tak uvidíme.

    Došky

    Oki budeme tomu věřit :-D:-D:-D

    #31062
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    kikibut napsal: WOHANKA-TEAM napsal:

    Já udělám vzorek v tý tmavý (není to černá, ale tmavě modrá). Ať mají dušičky pokoj. Já tahle trika, dělaná touto technologií nosím dost dlouho a drží to dobře. Nemám s tím delší zkušenost než půlroční ale chová se to zatím jako sítotisk. A ten přežije triko. Tak uvidíme.

    Došky

    Oki budeme tomu věřit

    tomu věř….8-)8-)8-)

    #31064
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    No ono nám asi nic jiného nezbývá. Dělat jedno triko sítotiskem je naprostý nesmysl a o ničem jiném, resp. o jiné metodě, která takhle dobře vypadá nevím. Samozřejmě můžeme použít různá nažehlování, transfery atd., ale podle mě to není ono. Je to, ale podstatně levnější, to uznávám.

    Došky

    #31066
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    WOHANKA-TEAM napsal: No ono nám asi nic jiného nezbývá. Dělat jedno triko sítotiskem je naprostý nesmysl a o ničem jiném, resp. o jiné metodě, která takhle dobře vypadá nevím. Samozřejmě můžeme použít různá nažehlování, transfery atd., ale podle mě to není ono. Je to, ale podstatně levnější, to uznávám.

    Došky

    nažehlovací sem si nechal dělat loni na Bakkan…dneska je mu už ámen,popraskalo,otrhalo se…

    #31067
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Navíc tam neuděláš přechody atd. A je to jako prkno. Hele Šroube, co jsi dělal celej den, že si se teď probral?

    Došky

    #31069
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    WOHANKA-TEAM napsal: Navíc tam neuděláš přechody atd. A je to jako prkno. Hele Šroube, co jsi dělal celej den, že si se teď probral?

    Došky

    dneska sem lenošil,díval na televizu a teď už zase ležím…;-);-)

    Jo Došky,máš pravdu,bylo to dost tvrdé a po čtvrtém vyprání to začlo praskat a bylo to v pr…:-?:-?:-?

    #31074
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Já tady nechci lobovat za tu či onu technologii, ať si koneckonců každej koupí co chce a co mu vyhovuje. A nebo na co má peníze. Ne každej si může v dnešní době dovolit kupovat trika za 500 a výše.

    Došky

    #31076
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    WOHANKA-TEAM napsal: Já tady nechci lobovat za tu či onu technologii, ať si koneckonců každej koupí co chce a co mu vyhovuje. A nebo na co má peníze. Ne každej si může v dnešní době dovolit kupovat trika za 500 a výše.

    Došky

    Jasně,chápu to…

    Koupil sem jedno triko s treskou stálo kolem 500kč a taky to není nažehlené a drží mi už pěkně dlouho…foto nemám v notebooku,mám ho dole v počítači…

    #31078
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    My budeme dělat trika (myslím tím CK Wohanka Group) ke konci března a vzhledem k tomu, že je budeme dělat ve velkém nákladu (zhruba 600 ks), budou taky za jiné peníze a samozřejmě sítotiskem. K mání budou na http://www.rybolovnorsko.com a samozřejmě v našem kempu v Jøstølen.

    Došky

    #31079
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    sroubek282

    Asi jsem to nepochopil…..můžu objednat ty tmavě modré?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 184)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Objednávky na trička s názvem…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...