Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Objednávky na trička s názvem…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 184)
  • Autor
    Příspěvky
  • #32108
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Naki

    Co s kamarádama… to by až tak nevadilo….

    ….ale BEZ NÁS !!! :-E:-S:-E

    :-D:-D:-D:-D

    #32110
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    zabjan napsal:

    Tu sroubek282

    nevím jestli jsi zaregistroval tričko pro mě XXL tmavě modré a pokud to půjde poslat na dobírku . Pošlu adresu

    tmavě modré tričko by mělo být co nejdříve hotové,vůbec ještě nevíme,jestli to bude vidět,vydrž bude to tady včas,ale vím o tobě.

    Právě sem od Tebe přijal objednávku a napsal sem si adresu,vše je tada OK…triko bude zasláno na dobírku..

    Pěkný den a měj se

    Petr

    #32126
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Ahoj, právě jsem se vrátil z hor, takže na poslední chvíli potvrzuji objednávku co jsem psal a samozřejmě v té modré barvě. Vyzvednutí osobně na srazu. Potvrď prosím, jestli máš vše zapsáno. Díky janek

    #32127
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    janek napsal:

    Ahoj, právě jsem se vrátil z hor, takže na poslední chvíli potvrzuji objednávku co jsem psal a samozřejmě v té modré barvě. Vyzvednutí osobně na srazu. Potvrď prosím, jestli máš vše zapsáno. Díky janek

    Jasnééééé..potvrzuji…

    #32167
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to šroubek: posílám ti na ukázku smyčku s tím olovem,tak teď už ho jen chytit:-D

    #32183
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Je to odzkoušený model? Myslím, že takto sestavená smyčka nemůže fungovat. Loni jsem, rovněž sestavil smyčku(dle mého soudu dobře)a vyzkoušel jsem to na 4řech plackách a ani jednou se to nepovedlo:-)

    janek.su napsal:

    to šroubek: posílám ti na ukázku smyčku s tím olovem,tak teď už ho jen chytit

    #32184
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to stroft: je to zase trochu upravené, jsem zvědavej, jestli se osvědčí to olovo, ten nerezový kroužek má na soustruhu ještě dodatečně zaoblené hrany,aby lépe klouzal přes tu zátěž, jak píšu, je třeba ho chytit a vyzkoušet.:-|

    Rád bych se podíval, v čem se liší ta tvoje, tak jestli ji můžeš poslat, budu rád.

    #32203
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Já jsem měl udělanou smyčku se starého podběráku(někde tady byl návod na výrobu) Při domácích zkouškách to fachalo suprově. Nasadit na ocas nebyl problém ale při pokusu o utažení, se halík vždy vyvlík. Fotku nemám, už jsem to vyhodil. Nevím jestli ty olova, máš posouvací aby se smyčka utahovala bez překážek. Také si myslím, že ten kroužek, nebude po té násadě, ideálně klouzat. Ale třeba se mýlím.

    janek.su napsal:

    to stroft: je to zase trochu upravené, jsem zvědavej, jestli se osvědčí to olovo, ten nerezový kroužek má na soustruhu ještě dodatečně zaoblené hrany,aby lépe klouzal přes tu zátěž, jak píšu, je třeba ho chytit a vyzkoušet.

    Rád bych se podíval, v čem se liší ta tvoje, tak jestli ji můžeš poslat, budu rád.

    #32258
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Ta olova ti budou asi překážet. Zkus sehnat rabářskou šňůru ze sítě Spodní žíně má olověné jadro.

    #32259
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to mikr:pokud to zkouším takhle na suchu, zdá se že to po té smršťovačce sjede dobře, a když to zkusím stáhnout na sílu ruky, tak zůstanou všechny tři nad smyčkou. Ale každopádně díky, tu šňůru, co o ní píšeš, mi už přinesl kolega z práce, jen se mi to už nechce předělávat, no uvidím, než mi jí přinesl, dostal jsem tip koupit olověnou šňůru do závěsů,je běžně k dostání ve dvojí gramáži, ale ta není moc pevná, opět rada ji provléci do padákové šňůry, ale už na to peču:-x

    #32270
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Pánové, pánové, pánové…. já se Vám divím….

    Místo nějakého vymýšlení zátěží na obyčejné lano, proč zrovna nepoužijete lano ocelové s opletem?

    Chvilka na internetu a výsledek je zde : Ocelové lano s opletem

    EDIT:

    A když budete hledat důsledněji určitě najdete i menší průměry

    #32271
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    Jj, koukal jsem na odkaz, to první lano má 18 mm, to je tak na velrybu:-D,

    #32272
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Výrobou tohoto typu lan se zabývá firma POLYFIX ze švédska.

    A ještě jedna firma u nás :

    LineFree Cord s.r.o.

    viz :

    Šňůry a lana s duší

    -technologie opletu jádra dle normy DIN

    – technologie opletu modifikovaného jádra dle požadavků zákazníka

    Do této kategorie jsme zařadili oplet hadic, kabelů a drátů. Vyrábíme přesně dle specifických požadavků odběratele.

    Pak je ještě jedna možnost a to zakoupit lano s dutým kruhovým profilem a samotné ocelové lanko a lanko si do toho opletu prostě nasoukat…

    #32273
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Výrobou tohoto typu lan se zabývá firma POLYFIX ze švédska.

    Pak je ještě jedna možnost a to zakoupit lano s dutým kruhovým profilem a samotné ocelové lanko a lanko si do toho opletu prostě nasoukat…

    To je příšerná drbačka ! Dělali jsme to ve škole na ukotvení houpačky do země a soukat 20m bylo strašný 😯

    #32275
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 kikibut

    Tady nepotřebuješ 20m odhadem tak max 3m 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 184)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Objednávky na trička s názvem…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...