Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #356823
    snori
    Účastník
    (790 odpovědí)

    Ahoj kamarádi rybáři,

    dovolím si založit vlákno na Titran. Kemp má nové majitele kteří do něj dost investovali. Koupili nové lodě, rozšířili parkováni, postavili benzínku na karty přímo v kempu, postavili krytou filetárnu, sušárnu obleků a molo.

    Pořídili si vlastní kutřík na kterém vozí lidi na Ornklaken, ubytovaní mají slevu.

    S rybama to tam vypadá víc než dobře, proto sem se rozhodl udělat tam jeden turnus na zkoušku a to v termínu 25/7-7/8. Na posledni chvíli mi vypadla jedna loď tak kdyby někdo ještě chtěl tak se neváhejte ozvat.

    #356838
    snori
    Účastník
    (790 odpovědí)

    A ješte pár ryb, jak z lodí tak z místního kutru,

    Titranska klasika mníci sou na svých místech, chytají se i tresky a polaci, ňáky halík se taky povedl. Prostě paráda.

    Na poslední chvíli mi vypadla jedna parta tak kdyby nekdo chtěl, neváhejte se ozvat misek.dan@gmail.com, +420605287169. Jedeme autobusem z brna, dvojsedačka, chaty po 6ti lodě po třech. Díky a hezký den!

     

     

    #356845
    Cewinblue
    Účastník
    (19 odpovědí)

    Ahoj všem,

    Já jsem objevil nového majitele minulý měsíc. Jedeme tam příští rok na přelomu května a června. Akorát už má rok 2025 téměř plný. V minulosti jsem tam byl třikrát a lokalita super.

    #357435
    blesk
    Účastník
    (91 odpovědí)

    Dlouho tady nebylo nic z Titranu, tak něco přidám… Protože tohle místo si to zaslouží.

     

     

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...