Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nový filetovací nůž

  • Toto téma obsahuje celkem 49 odpovědí. Do diskuze (31 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel JuraS. a poslední změna proběhla před 3 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 46. až 50. (celkem z 50)
  • Autor
    Příspěvky
  • #304416
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Taky se hlásím o jeden výtisk kuchařky. Jinak díky za každý i budoucí tvůj příspěvek na tomto fóru. Díky.

    #323826
    JuraS.
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Loni jsem koupil nějaký set rukavice, brousek a nůž a mojí chybou nůž řádně zrezavěl-zkorodoval. Tak hledám nějaký co mu slaná voda neublíží a že neumím nože brousit respektive mě nebaví hodinu drhnout nožem o šutr tak bych bral i takový co má ostří co se hnedle neztupí. Nechci s ním krájet jablka a nebo celer. Maximálně na maso, hovězí, vepřové, rybí. Nepotřebuji nic profesionálního i když viděl jsem v práci profi řezníka co měl nůž no plastové žluté držadlo, železo jakési pofiderné jen to furt brousil o ocílku ale naporcoval s tím celé prase. Takže je to spíš ..no já štětec, barvy a plátno a nic ke koukání to nebude, to van gogh jo na to se dá dívat furt…

    existuje nějaký fileťák co by mi padl do ruky? Raději větší, nechci kudlu na píšťalku z vrby.

    #323829
    Pavel Poprask
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Léta používám Rapaly https://www.topfishing.eu/noze-rapala/

    Nemám s nimi jedinný problém. POKUD HO BUDEŠ MÁCHAT VE SLANÉ VODĚ ZREZAVÍ TI KAŽDÝ NŮŽ.

    Tačí když ho po práci opláchneš ve sladné vodě a rezavět ti nebude.

    #323837
    JuraS.
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Díky. Včera jsem byl u brusiče nechat nabrousit kuchyňské nože. Žádný pořádný filetovací tam neměl ale poradil mi nožířství kde mají výběr. taky mi nůž musí sednout do ruky. To chce si ho prohlídnout innatura a ne kupovat v eshopu. Tak se tam zajedu dnes podívat.

    #323850
    JuraS.
    Účastník
    (55 odpovědí)

    To co se mi vrátilo z brusírny je tak ostré, že jsem se při vybalování trochu řízl. Taky jsem včera koupil na eshopu nůž Rapala Soft Grip Fillet – BP709SH1 . Je to ten s nejdelší střelkou co se dá u nás sehnat. Na krku pak používám Morakniv Eldris Neck Knife. To je takový prcek, ani jablko se s ním nedá rozkrájet. Tak mě zajímá, jestli z výroby jsou nože tak broušené aby se to dalo srovnat s prací profi brusiče.

    Tak kudla je doma. Je pořádně dlouhá, tresku prořízne skrz. Ostrost nic moc (při porovnání toho co se mi vrátilo od brusiče) , nechám to před použitím pořádně nabrousit.

    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 10 měsíci uživatelem JuraS.. Důvod: Doplněno o aktualitu
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 46. až 50. (celkem z 50)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nový filetovací nůž

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...