Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel MorboX a poslední změna proběhla před 13 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 16. až 28. (celkem z 28)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17676
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #17685
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    2 JIMMI

    Podívej se na stránky http://www.topfishing.eu/penn2/

    Jsou tam všechny tři vedle sebe 🙂

    #17687
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    To já vím, že tam jsou – taky jsem je viděl i na jiných fotkách- ale já jsem je chtěl vidět v rukách, třeba na prutu při zdolávačce. Z normální fotky samotného navijáku si neuděláš představu o velikosti……..;-)

    #17690
    Fish
    Účastník
    (307 odpovědí)

    To JIMMY: Tady máš Pavla se Slammerem 460…

    #17691
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    to JIMMY:

    mám ještě takovou fotku

    #17693
    trojhak
    Účastník
    (132 odpovědí)

    To sroubek, ty máš 260-tku Slammer?

    #17694
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    trojhak napsal:

    To sroubek, ty máš 260-tku Slammer?

    ne,mám 360…;-)

    #17695
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    To Kaqpa: Já bych místo PENN GTO, koupil PeNN KOMMANDER 20LC. To počítadlo je v Norsku hodně důležitá věc.

    #17696
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    A jaké kdo máte zkušenosti s mechanickými počítadly? Mám ho na Cormaran Cosbos a na třech různých navijácích stejné značky a série měří jinak. Natož podle echolotu…

    #17699
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Našel jsem v akci Overseas 300-600g, Penn GTO a pletenka stren za 3000,-, tak pudu asi do toho.

    #17701
    pirko
    Člen
    (70 odpovědí)

    kaqpa napsal:

    Našel jsem v akci Overseas 300-600g, Penn GTO a pletenka stren za 3000,-, tak pudu asi do toho.

    Napiš prosím link, kde se to dá koupit. Vzal bych to také pro syna. Dík.

    #17711
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To PEN: také mám Cormoran Corbos s počítadlem a zhruba údaj na něm odpovídá hloubce na echolotu, jen je problém, když to párkrát povytáhnu, začne švindlovat. Je to ale zase věc na dlouhou diskusi, když Tě bere drift a máš silnější šňůru, tak než dosáhneš dna odmotáš víc metrů než je skutečná hloubka. Spíš se tím údajem řídím, když mi to vezme ve sloupci, info pro ostatní, kde jsou ryby. No a když je to větší kus, tak kolik metrů zbývá zhruba k hladině. Musím přiznat, že jsem ještě nevytáhl nástrahu z vody a na počítadle se sešly nuly.

    #17714
    MorboX
    Člen
    (33 odpovědí)

    Dobré ráno všem. Když už sme u těch Corbossů neměl by někdo náhodou výkres, či plánek (nevím jak to jinak nazvat) k tomuto multíku? Koupil sem tady jeden rozebraný v bazaru, ale i přesto že už sem pár kolovrátků

    zevnitř viděl taxe mi ho nedaří složit. Lépe řečeno nedaří se mi zprovoznit systém zabraňující zpětnému protáčení cívky. Díky moc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 16. až 28. (celkem z 28)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...