Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Norsko, kemp, cestovka, autobus co nejjižněji

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel JuraS. a poslední změna proběhla před 3 dny a 6 hodinami.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #357904
    JuraS.
    Účastník
    (67 odpovědí)

    Zdravím. Pro příští rok mě napadlo řešení. Teď letos a loni 2 dny autobusem na Settet Bridge kde to není na 100% super. Na moři mělčiny že musíš dávat pozor na vrtuli, ryby se musí hledat, ne klasicky ale se fakto po čuchu. Filetárna nic moc, a ubytování? Kuchyně bez nádobí. V pokojích jak sardinky. Tak si říkám jestli to má cenu se dva dny mačkat v autobuse.

    Vím, že existují kempy mnohem jižněji kde se ryby taky nachytají. nejde mi o obr kusy a fotky, nefotím se a když ryby tak v bedně. Takže které kempy jsou  jižněji v Norsku a kdo tam za cestovku jezdí? Víte? Fotky, zkušenosti.

    #357905
    Radim Linka
    Účastník
    (92 odpovědí)

    Zdravím. Pro příští rok mě napadlo řešení. Teď letos a loni 2 dny autobusem na Settet Bridge kde to není na 100% super. Na moři mělčiny že musíš dávat pozor na vrtuli, ryby se musí hledat, ne klasicky ale se fakto po čuchu. Filetárna nic moc, a ubytování? Kuchyně bez nádobí. V pokojích jak sardinky. Tak si říkám jestli to má cenu se dva dny mačkat v autobuse. Vím, že existují kempy mnohem jižněji kde se ryby taky nachytají. nejde mi o obr kusy a fotky, nefotím se a když ryby tak v bedně. Takže které kempy jsou jižněji v Norsku a kdo tam za cestovku jezdí? Víte? Fotky, zkušenosti.

    Tak jednak jsi na strankach, kde se dost zajimavych lokaci nachazi, staci jen kouknout nahoru. A nebo zkus neco pohledat na internetu. Treba zkus odkaz: https://www.fisherman.cz/, tam najdes lokalit hafo.

    #357911
    fox59
    Účastník
    (16 odpovědí)

    Podívej se na http://www.dintur.no

    Nabídky přehledné, srozumitelné. Byl jsem s přes ně mnohokrát a vždy bez problémů

     

    #357923
    JuraS.
    Účastník
    (67 odpovědí)

    Díky kouknu tam. Aktuálně čekáme na trajekt ze Švédska. Nevíme co nás čeká doma.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Norsko, kemp, cestovka, autobus co nejjižněji

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...