Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Norsko 2015 – volná místa

  • Toto téma obsahuje celkem 34 odpovědí. Do diskuze (23 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mirda60 a poslední změna proběhla před 8 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 35)
  • Autor
    Příspěvky
  • #106446
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Teda vypadaj moc dobře.8-O8-O

    #106448
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    #106450
    davamax
    Člen
    (2 odpovědí)

    Zdravím,

    i mě vypadli 3 borci na letošní Norsko i s autem. Tak kdyby někdo měl zájem .. , jedem v 12 lidech 4 auta dva domy čtyři lodě 15 – 15. termín 15.5.- 24.5 2015.jedem do fjordu pod Bergen.Trajekty objednány a vše zaplaceno. Cena je okolo 8 tis..jezdím do těchto míst 6 let a pokaždé jinam. Více info na tel 607211477. jsem ze severních čech.

    #106452
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Zdenále, necheš něco z té udírny poslat do Brna, vypadá to fantasticky. Hned bych zaříznul.

    #106458
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    Ahoj Tome, klidně by jsem tě to poslal, ale aby se to nezapařilo, … takový č. tramím k uzenému….

    #106462
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    davamax napsal:

    Zdravím,

    i mě vypadli 3 borci na letošní Norsko i s autem. Tak kdyby někdo měl zájem .. , jedem v 12 lidech 4 auta dva domy čtyři lodě 15 – 15. termín 15.5.- 24.5 2015.jedem do fjordu pod Bergen.Trajekty objednány a vše zaplaceno. Cena je okolo 8 tis..jezdím do těchto míst 6 let a pokaždé jinam. Více info na tel 607211477. jsem ze severních čech.

    Můžu se zeptat,jak to máte na úrovni Bergenu s velikostí ryb??? Přijde mi to dost nízko na větší ryby

    #106464
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    A chlapce s těma uzenýma dobrotama asi kousnu do …..:-E = takle mi rozdráždit chuťové buňky před spaním8-O

    #106482
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    gruvearbeider napsal:

    cica napsal:

    Jozin napsal:

    Já bych docela jel

    jestli nebudeš mít klobásky z divočáka tak nejedeš

    No já by jsem ty klobásy měl, ale ten termín je pro mě mimo akorát se vracím,,,,

    Gruve já tě asi zabijůůůůůůůůůůůůůůůů :-D:-D:-D

    Takhle dráždit to je snad už trestný čin ne? 😀

    #106509
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Tie klobásy by som aj ja zobral do NO. Stačí poslať:-D:-D:-D

    #106515
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    Loppa_Sandland!! Červenec_Srpen_2015

    Ahoj. Na Sandlandu musím zrušit už zaplacený pobyt v termínu od 29.7 do 9.8.2015. Důvodem je že paní je už ve třetím měsíci a přišli jsme na to hodně pozdě a měli jsme to tam strávit z dětma. V ceně je barák pro max. 6 osob a AL lod. Z Norem jsem domluven že tento termín otevřel v rezervačním systému jako volný. Takže je asi jedno jestli by se to po řešilo se mnou a nebo přímo s ním. Níže zasílám veškeré potřebné kontakty: Pokud by jste kontaktovaly přímo jeho tak řekněte, že je to termín po mě.(Ota)

    http://sandlandbrygge.com/ post@sandlandbrygge.com Steinar Halvorsen tlf: +47 47419933 (ota.rychtr@seznam.cz Tel: 775 754 600)

    #106519
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    Zapomněl jsem. Ty lodě by měl možná volné dvě.(mě stačila jedna která je rezervovaná s pobytem)

    #106531
    Mgr.Radek Baloun
    Účastník
    (98 odpovědí)

    Ahoj otto, tak tobě ta loňska školka nestačila ? 😛 . Mrzí mne ze se neuvidíme – v tomhle termínu tam budeme . Tak hlavně ať jste všichni zdraví . 😛

    #106535
    Ota
    Účastník
    (269 odpovědí)

    Já tam určitě pojedu, jen nevím kdy s kým a jak ?? Musím prostě o něco dřív a nebo sám. Jaký vy máte termín přesně ?

    #106539
    davamax
    Člen
    (2 odpovědí)

    Jak veliké ryby chytáme? popravdě různé… největší jsme měli 90 a průměr je okolo šedesáti i menší. Určitě na začátku dubna na Skyervoy – Soroye chytíte metrovky, mě to přišlo jako rasovina – mít za hodinu nachytáno.. , tak jsem začal jezdit Alesund, Urke a nakonec jezdím pod Bergen a dobrý.Nejezdím na otevřené moře, ale do fjordů.Už dva roky jen vláčíme a využíváme trolling.Ale jen to,ze máme prut každý v ruce(3 lidi na lodce max.) a objíždíme břehy 10 – 20 m hloubka. Příroda krásná a nejsme stále na místě a nepilkrujem. Bereme to jako dovolenou 😎

    #106541
    Mgr.Radek Baloun
    Účastník
    (98 odpovědí)

    To Ota , my jedeme asi stejný termín co jsi psal ty tj.29.7 až 9.8. 15

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 35)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Norsko 2015 – volná místa

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(113)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...