Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3490
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Viem, že sa to tu už niekedy prebralo, ale myslím, že už nejaký čas neplatí, kedy nakupovať noské koruny.

    Aké máte skúsenosti s nákupom tento rok?

    Príde mi, že oproti minulému roku NOK dosť posílila a tak zháňam zmenáreň, kde sa to aspoň trochu vyrovná. Zatiaľ som našiel Exchange v Prahe.

    Máte ešte iný typ?

    #9557
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Stipko:  ono je na shánění dost brzo, loni jsem kupoval NOK v Hradci Králové na pěší zóně za 2,8 našich až někdy v květnu. Eura zase kupuju v Chlumci u Divíška nebo v Hradci v bejvalém Carefouru nebo jak se to jmenovalo. Většinou kupuju ve směnárnách ne v bankách.

    Pusť si http://www.finance.cz tam je možnost zobrazit graf jednotlivých měn od určitého data k dnešku a hlídat tu nejnižší hranici. Pak stejně obvolej pár směnáren a vyber tu nejvýhodnější. Abys lítal z Prahy do Hradce je nesmysl, to projedeš víc než vyděláš. Moc toho neměň, všude berou karty.

     

     

    #9567
    Daniel Křenek
    Člen
    (31 odpovědí)

    to Stipko: já jako pražák nakupuju právě v Exchange, kde si můžeš z jejich stránek vytisknout kupon, se kterým ti prodají i menší objem za VIP kurzy. Rozdíl sice není velký, na NOK jen 1 hal, na EUR 10 hal., ale levnější směnárnu budeš hledat těžko. Já jedu za 3 týdny, takže ani čekat nemůžu, ale podle mě se minimálně do léta dá letos těžko očekávat výrazně lepší kurz než po současném posílení koruny.

    #9583
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Exchange mi príde tiež asi najlepší. Práve som nevedel, ako je to s VIP Exchange.
    Berieme vždy okolo 10 000 – 15 000 NOK – platenie baráku, lodí, atď. a rozdiel 25 h na NOK je už na kase poznať. Samozrejme vštko čo ide, sa platí kartrou.
    Euro v Norsku sa moc nepodporuje. Prevod z Eura na NOK je dosť nevýhodný.

     

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...