Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 166 odpovědí. Do diskuze (31 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Holzby a poslední změna proběhla před 9 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 167)
  • Autor
    Příspěvky
  • #75148
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    Už jo, dostal nové “španělské” číslo, takže mám aktuální info:

    Slunečno , místy oblačno až polojasno :))))

    Teplota přes den 8°C, přes noc 3°C, silný vítr, asi jako u nás.¨

    Zatím mají dvě miminka 156 a 136 cm. K tomu dva krásné šupináče 87 a 91 cm. Vzhledem k počasí se teprve rozchytávají, tak uvidíme, co přinesou příští dny.

    Zander zatím 0

    . :-Dno vida už se rozchytávaj ..!:-P:-D:-D8-)

    #75149
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    😀 A co candoši ? Ty jsou tam taky pěkný,prej metrovky!!

    8-):-| ??

    #75158
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Respi napsal:

    A co candoši ? Ty jsou tam taky pěkný,prej metrovky!!

    ??

    Doršák píše, že Zander zatím 0, takže candáti asi nejdou..

    #75180
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Zdar pánové aktuální info:

    Zima je taková, že si nástražní rybky berou do vody vaťák. Přes noc klesá na bod mrazu, přes den 3°C, a severák. Přes den krásně slunečno, tak jako teď u nás.

    Candáty ani na Ebru a v Davli nejdou, dnes v noci jednoho sumíše přes 2 metry zakrtkovali těsně před vylovením do padlého stromu.Jednu malou 140 vytáhli nad ránem.

    Malé rybky žerou američani a úhoři. Velké nic 🙁

    Pokud se nezlepší počasí, asi to nebude nic extra.Nicméně nálada je bojové a rozhodně neklesá jako noční teploty. S dedo 145 ani nemůže.

    Takže se chlapi rozcvičují a chystají.

    Toliko válečný zpravodaj z “teplého” Španělska.

    #75203
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    Zdar pánové aktuální info:

    Zima je taková, že si nástražní rybky berou do vody vaťák. Přes noc klesá na bod mrazu, přes den 3°C, a severák. Přes den krásně slunečno, tak jako teď u nás.

    Candáty ani na Ebru a v Davli nejdou, dnes v noci jednoho sumíše přes 2 metry zakrtkovali těsně před vylovením do padlého stromu.Jednu malou 140 vytáhli nad ránem.

    Malé rybky žerou američani a úhoři. Velké nic 🙁

    Pokud se nezlepší počasí, asi to nebude nic extra.Nicméně nálada je bojové a rozhodně neklesá jako noční teploty. S dedo 145 ani nemůže.

    Takže se chlapi rozcvičují a chystají.

    Toliko válečný zpravodaj z “teplého” Španělska.

    Povykládáš všechno v sobotu v Praze…8-)

    #75492
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Tak jsme doma.Vidim,ze kuse spravy,ktere jsem Dorsakovi zasilal SMS se uz dostali na svetlo bozi.

    Ebro nas privitalo jasnym pocasim bez jedineho mracku,ale vetrem,ktery jsem odhadoval na 18m/s a kdy v Norsku litali rackove na zpatecku.Proste to bylo nechytatelne.Takze prvni dva dny jsme se modlili a jen sporadicky zkouseli chytat ze brehu,protoze lode jsme na vodu nedostali.Ulovky byly zodpovidajici nasemu snazeni.Nekolik americanu a uhoru.Druhy den vecer se mi prece jen podarilo nahodit pres vetev plavak s rybou a I v tom krutem pocasi se mi behem hodinky rozcinkala rolnicka a prvni kousek ktery vsak nemel vice jak 136 cm byl na svete.

    To bylo dobre znameni a na dalsi den se prece jen podarilo dostat jednu lod na vodu.Bylo to vsak jen pod jezem a v zalivu,ktery byl prece jen trochu kryty pred neutichajicim vetrem.

    Kluci pak chytili jednu 156 ku, a pak jeste utrhli v korenech u brehu dalsi kousek.

    Dalsi den prisla jeste nejaka 140 ka a to bylo vse.Konecne se vsak na dalsi den troche umoudril vitr a dala se vytahnout I druha lodka nad jez.Zavezli jsme si tam s Jirkou 3 bojky a nez jsme na brehu nachystali sedeni tak mi na prve bojce znovu zacinkalo byl to dorostenec 122 cm.

    Vecer se zase tak rozfoukalo,ze se ani u vody nedalo vydrzet.Tak jsme to vzdali ,privazali udice ke stromum a odesli do hajan.Brzy rano jsme zjistili ze vsechno je odtrhnuto a protoze pocasi se dost umoudrilo a blizil se posledni vecer pobytu,tak nastal ruch a vsichni si postavili bojky nad jezem.Sumce na sebe nedaly dlouho cekat.Jeste pred setmenim zabral krasny kousek 165 cm a do rannich hodin jeste dalsi tri v rozmezi od 140 do 155cm.

    Mezitim jsme se snazili vsemi zpusoby chytit nejakeho candata,ale ani privlac,ani drop shot ani ziva ci mrtva rybicka nam neprinesli kyzeny uspech.Pochytalo se jeste spousta americkych sumecku a asi 7 uhoru.

    Takze vyprava ulovila dohromady 9 sumcu od 125 do 165 cm .nekolik uhoru a desitky americkych sumecku.

    Bylo to poprve co se nechytil sumec nad 2 metry a ani jeden candat.

    Skoda,ze se nedalo nad jezem chytat vice jak ten jeden den,protoze tech dvoumetraku je tam spousta.Dokonce tam mam odlozeneho jednoho skutecneho obra,ktereho jsem videl jak se toci u brehu a odhaduji mu hodne pres dva metry.

    Pocasi nam skutecne nepralo a kdyz ted sleduji ze tam fouka jen 10 – 15 km v hod tak mi je velice smutno,ze tam jeste nejsme.

    Fotky,ktere jsem si stahnul od kluku mi ukradli v Praze na srazu Norku z auta,takze ted cekam az mi kluci poslou CD a snad z toho neco zase vytahnu.

    #75531
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Mimoradna aktualita: prave se nam odhlasil ze zdravotnich duvodu jeden clen vypravy s Dorsakem v terminu 16 – 26 .1 2014 . Pokud by mel nekdo zajem videt Dorsaka v akci tak se mi hlaste zde nebo na SZ.

    P.S. Pomerance budou prave dozravat

    #75656
    Kacka
    Člen
    (17 odpovědí)

    Da se tam dostat na rybarskou vypravu s nekym letecky?

    #75657
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Kacka lze. Lítá to do Barcy, resp.přesněji do Girony. Odtud je to, co by kamenem dohodil. Ale cesta novou dodávkou je hodně rychlá a docela v poho.Trapem po dálnici.:)

    #75674
    Mareček
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Zder Michale dedek chodí na sumce či na pomaranče??? 🙂

    #77303
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Tak Dorsakova vyprava je v pohode doplnena a 16.1 vyjizdime smer Ebro.

    Omlouvam se ze z posledni vypravy nebyly zverejneny fotky,ale kluci kolinsky asi v navalu vanocnich a novorocnich povinnosti neposlali ani fotecku.

    #77304
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    To Kacka: Je potrebne jen prokonzultovat termin a zajistime odvoz z Barcy nebo Girony na misto a pak zpet na letiste.

    #77381
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ahoj Norci.Cerstva aktualita. Na termin 13.2 – 23.2 mam 3 volna mista na Ebro.Z vaznych duvodu se mi odhlasila jedna miniparta a potrebuji rychle doplnit turnus.

    Odjezd je z Brna a prijezd tamtez.Ja pojedu ze Slovenska,takze vitani jsou I Slovaci.Cestou na nemecke hranice neni problem doplnit ucastniky I v Ceskych zemich.

    #78163
    Mareček
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Ahojte nemá niekto nejaké info jak sa darí Doršákovej parte na Ebru?

    #87121
    snori
    Účastník
    (790 odpovědí)

    Ahoj chlapi!

    Dneska v noci jsme se vrátili z Ebra! Z posledního turnusu CK SNTour. A počasí,řeka i Svatý Petr nám přáli! Pochytáni sumci, candáti, kapři i fůra jiných druhů ryb, celkem asi 10 druhů! Jediná chyba byla že už byli odzrále pomeranče 😀 😀 😯 😯

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 167)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...