Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 166 odpovědí. Do diskuze (31 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Holzby a poslední změna proběhla před 9 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 167)
  • Autor
    Příspěvky
  • #55955
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    TO 00000007: Na Slovači, přijede v pátek večer a máme v plánu nácvik na Spálov.Dorazíš do CCC ?

    #55956
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    2 007 Jsem na Slov. a chystám se do Spálova.Doufám,že další Ebro absolvuješ s námi.

    #73984
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Tak uz jen 14 dni a je tu dalsi vyjezd na Ebro.Pripravy uz frci a 21.11 vyrazime s Kolinskou partou.Stav vody na Ebru je v soucasnosti o 2 m nizsi jak v jarnich mesicich,tak se tesime nejen na sumce,ale i na trofejni kapry a hlavne candaty.

    Baterky jsou nabite,raft odskouseny na Balatone a tak hrrr na ne

    #74843
    jirkanor
    Účastník
    (49 odpovědí)

    To: dedo145. Tvé Ebro výlety jsem našel, tahat takovéhle obludy je snad nad lidské síly. Viděl jsem někde pořad, že tam sumce vysadil před mnoha lety nějaký němec, ti se přemnožili a decimují prý původní biotop, proto je nechtějí. Jo viděl jsem tu babu se sumcem a mám dotaz. Ona je jako prémie k to mu sumcovi nebo je to naopak?

    #74850
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    To Jirkanor urcite se mylis v tom,ze je to nad lidske sily.Je fakt ze Honza s poslednim sumcem je prece jen o neco tezsi nez ryba,ale takovej Dorsak,ktery chytil kouska 220 cm jej zdolal bez pomoci a na takove lodicce,ktera by mne ani neunesla.Je to neskutecny zazitek.

    Ted uz mame lepsi vybaveni a zdolavani I neskutecnych obru je pomerne bezpecne.

    Je fakt,ze nekdo spocital,ze sumcu na Ebru je pres 8 milionu a v podstate tam nechytis zadnou bilou rybu,ci mensiho kapra.Dravce prezivaji /alespon na rece/ jen diky obrovskym hejnum oukleji,ktere jim priroda venovala pro preziti.

    Zitra vyrazim na Peruc a ve ctvrtek odjizdime do Spanelska.Pokud se mi podari nekde se v miste lovu pripojit na internet,vynasnazim se podat cerstve reporty.Ale je mozne,ze novinky z Ebra budou az zacatkem prosince po mem navratu

    #74859
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Tak nám tam nějaké neskutečné obry ponechej.Ať mne má zase co vozit po řece :)Stav se na kávu jak pojedeš!

    #74860
    otapa
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Tak mi to nedá,jako malému norkovi se podělit se svým “Ebrem”

    #74862
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Otapa: Sem si říkal, že jsem Tě s tímto mazlem už někde vidět. Na 2 straně tohoto vlákna. Je to pěkněj hrošík.

    #74897
    otapa
    Účastník
    (308 odpovědí)

    No vidíš jak blbnu ……snížím si trochu dávky -:)

    #74937
    Mareček
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Zdravím Všetkých priaťelov a kolegov včera som zodpovedne vyprevadil deda 145 zo Slovenska na Ebro tak dúfam že konečne to tu trochu ožije a bude na čo pozerať a samozrejme závidieť účastníkom. Tak želám šťastnú cestu a super rybačku !

    #74943
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Mareček: Hlavně opatrně, ať zase nejsme na pranýři.

    #75096
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    :-)tak jak se chlapi daří? Dnes jsme složili zálohu na Titran! Co sumci, žerou,? A candáti..? 😐 pochlubte se trochu…:-)

    #75111
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Respi: Počítač mlčí, nálev vylejt! Žádné info, asi není v Taragonské oblasti signál, nebo nevím…..:(

    #75114
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    To Respi: Počítač mlčí, nálev vylejt! Žádné info, asi není v Taragonské oblasti signál, nebo nevím…..:(

    takže se ti dedo 145 ještě neozval??:-|

    #75119
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    Už jo, dostal nové “španělské” číslo, takže mám aktuální info:

    Slunečno , místy oblačno až polojasno :))))

    Teplota přes den 8°C, přes noc 3°C, silný vítr, asi jako u nás.¨

    Zatím mají dvě miminka 156 a 136 cm. K tomu dva krásné šupináče 87 a 91 cm. Vzhledem k počasí se teprve rozchytávají, tak uvidíme, co přinesou příští dny.

    Zander zatím 0

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 167)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...